Jump to content
bunnygod

Ajutor site :D

Recommended Posts

Salutare tuturor :D

Recent am creat un script pentru cs:Go si as dori sa creez mai multe

si m-am gandit sa imi fac un site unde sa postez toate linkurile de download pentru scripturi :D:D

Pana acum arata cam asa : http://i.imgur.com/LIXdDOi.png

am reusit sa fac o poza pentru butonul de downloand si cand apesi pe downloand te redirectioneaza pe girlshare unde am postat scriptul / arhiva cu instructiuni etc :D:D

deci eu as dori ajutor daca stiti niste gif-uri pentru ca as vrea sa pun gen in dreapta o linie si sa pun un buton pe care sascrie DONATE! si acolo cand dai click sa te redirectioneze pe gen www.///.com/DONATE

si acolo sa pun eu informatii daca vrea cineva sa doneze :D:D

dar mai vreau si un gif Tot cu download pentru ca sa il uploadez pe mediafire

si inca putin ajutor la site :D nu e nevoie sa imi dati mura-n gura am invatat html in clasa a 6-a si a 7-a si am cam uitat :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu l-am facut sa cer gif-uri l-am facut sa ma ajutati cu site-ul si daca sunteti buni la inima sa imi dati si 1 gif dar in sepecial am nevoie de ajutor la site ca nu stiu cum dracovenie sa pun o bara in dreapta de sus pana jos si sa scriu niste chestii acolo

EDIT: am gasit un post hosta cu 2 e 1 luna o sa hostez dupa ce e gata tot ca nu vreau sa arunc banii pe geam din prima

EDIT2: si daca stiti cum pot face sa pun background-ul pagini ar fi foarte folositor :D am o arhiva cu 50 theme pentru site-uri in html de aici de la voi

Link to comment
Share on other sites

nu l-am facut sa cer gif-uri l-am facut sa ma ajutati cu site-ul si daca sunteti buni la inima sa imi dati si 1 gif dar in sepecial am nevoie de ajutor la site ca nu stiu cum dracovenie sa pun o bara in dreapta de sus pana jos si sa scriu niste chestii acolo

EDIT: am gasit un post hosta cu 2 e 1 luna o sa hostez dupa ce e gata tot ca nu vreau sa arunc banii pe geam din prima

Cauta un template pe gustul tau, nu este asa greu de editat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...