Jump to content
rhs243

Salut >:)

Recommended Posts

Salut sunt ro_hack_sys (Vlad) , am 16 ani , sunt din Bucuresti , CNGS .

M-am inregistrat pe acest forum pt ca imi place absolut tot ce tine de informatica/tehnologie si am cunostinte in urmatoarele domenii :

Software-

-programare - C, C++,C# incepator

Java incepator

Html incepator

Basic avansat

DarkBasic si alte motoare 3d pentru game creation

-grafica - avansat :D

grafica 3d - 3ds max. Maya,Vue,Zbrush,Hexagon,Blender etc in fine am lucrat in multe dar astea sunt cele in care ma descurc cel mai bine

grafica 2d - Photoshop bineinteles , Autodesk Combustion (avansat)

video editing / compositing - Autodesk Combustion/Toxik , Adobe after effects , etc

bineinteles alte utilitare obisnuite , astea nu se mai pun :)) sau networking

sisteme de operare : Windows expert , Linux (suse , mandriva , ubuntu - avansat), BSD incepator ^^

Imi place de asemenea partea de hardware , am multe depanari la activ , plus reparatii (unitati optice,hdd-uri,etc)

de ce aceasta comunitate ? :D bineinteles ca incerc sa imi scriu propriul rat , packer , etc , doresc sa invat moduri de a face un fisier ce contine malware ud / full ud , m-am plictisit sa folosesc troieni si programe scrise de altii si detectabile sau sa intru in pc-urile profesorilor/colegilor etc :)) (haven`t we all done that ? ) si doresc sa invat ceva nou

-ma limitez la rangul de "user" momentan in ceea ce priveste hackingul

mai am cunostinte in recovery / devirusare / etc in fine parca am facut un cv aici :)) incercam sa-mi fac o introducere mai deosebita

favourite games - Fifa si WOW , nu suport cs mi se pare depasit , stupid , si cand ma gandesc la el ma gandesc la picii aia de 7 ani care stiu si ei un joc si gata (no offense pentru jucatorii avansati de cs , cu aia nu am nimic :)) )

asa si ca o incheiere - nu suport manelistii care se roaga pe forumuri sa primeasca troieni indetectabili / instructiuni foarte stupide in legatura cu modul in care se folosesc , etc si nu stiu nici macar sa scrie corect romaneste ...

sper ca nu am suparat niciun admin cu postul meu si sper sa nu iau ban ^^>:) , cheers

mentionez ca am mai fost un user activ pe alte forumuri gen chasenet si darkcoders etc...

si bineinteles i promise "i will always use google before asking dumb questions"

favourite rat - poison ivy / bifrost

sa nu ma luati prea tare asa din prima ca am vz ca userii sunt cam " duri " pe forumul asta :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...