Jump to content
VladX

Fa 7,5$ cu 1$ PayPal

Recommended Posts

Salut.Am gasit acest tutorial pe reddit si am zis sa-l sharuiesc cu voi.Nu stiu daca/cat mai e valabila oferta.

Rebtel is having an offer on Superpay.me through the Revenue Universe offer wall. You just have to spend $1 on rebtel and you can use paypal. You will get 750 points which you can convert to $7,5 and cash out.

The minimum cashout is $1.

Intrati pe SuperPay.Me - Earn Money Online Completing Free Paid Surveys & Cash Paying Offers

Va faceti cont,puneti mouse-ul pe "Offer Walls",alegeti "Revenue Univers" si dati click pe oferta de 750 de puncte.

Va faceti cont pe Rebtel si cautati de acolo cel mai ieftin Package.Cel mai ieftin costa 0,9$.Cu tot cu taxe o sa aveti de platit ~1.15$.

Link:SuperPay.Me - Earn Money Online Completing Free Paid Surveys & Cash Paying Offers

Link cu reffer,daca vreti sa faceti o fapta buna : SuperPay.Me - Payment Proof Page

Dovada ca am primit 900 de puncte(era 900 inainte,acum e 750). https://gyazo.com/54a373f53b946e18cc94a2511710d50e

La mine a durat apoximativ 5 ore sa-mi intre punctele,nu stiu cat dureaza la voi.

Punctele le convertiti in $ la ei pe site.Banii ii puteti retrage pe PayPal.

Edited by VladX
Link to comment
Share on other sites

Alta munca de indieni, chiar sunteti penibili cu sumele astea, de fapt, scuze, am uitat, traim in Romania, cu salar minim pe economie de 1.050, deci am uitat, ca sumele astea sunt enorme pentru romani, dar totusi, suntem pe RST, nu pe saraci.ro care nu se stiu descurca si apeleaza la metode de genul, care zici ca e PPC.

Sorry de off.

P.S Apreciez gestul tau de a ajuta comunitatea, nu te critic pe tine, ci pe cei care isi bat capul enorm si nu reusesc, iar mai apoi revin pe rst sa se planga ca nu stiu cum si nu stiu ce, pentru un cacat de 5$.

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

Mi-au bagat punctele instant. Le-am convertit, am dat withdraw, am fost sunat, mi-au zis codul pin si astept sa intre banii in paypal. Revin cu mesaj daca primesc.

"OFFER VERIFICATION

Hi,

Thank you for contacting us.

We need to verify the offers you have completed with our advertisers who supply the offers.

Usually this takes between 30 and 60 days depending on how quickly they respond to our enquiries.

Please contact us again in 30 days and we will hopefully be able to provide an update.

Admin"

Acum apare acest mesaj. Cred ca e scam, nu pot face nimic pe cont

Edited by Adriano2
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_2015_08_23_23_08_02.png

Mda trebuie sa astept 30 de zile habar nu am de ce. Zice admin-ul ca pana verifica ei daca am completat oferta Rebtel.

@VladX te rog sa postezi daca primesti plata. Sau ai primit deja?

O sa astept 30 de zile. Nu e nu stiu ce pierdere 1$

Edited by Adriano2
Link to comment
Share on other sites

Yup got the same shit.Nu am primit nimic inca si probabil n-o sa primesc.Gonna trust WoT next time.O sa dau un email la Rebtel sa vad ce parere au.Probabil ca daca faceti chargeback si explicati situatia pe scurt,o sa va primiti 1$ inapoi sau daca aveti rabdare puteti astepta 30 de zile sa vedeti ce se intampla.

Link to comment
Share on other sites

Exact ce-am spus mai sus, pe langa ca este o munca de indieni, va mai si plangeti si aveti pretentii de a castiga din asa ceva.

Bai oameni buni, nu totul este ceea ce pare sa fie.

Sau, haidati ca va ofer eu un job, mai exact, imi dati 10 milioane ca sa cumparati o bicicleta pe care mai apoi veti lua 100 de milioane, va convine? Dar bineinteles, dati banii inainte.

Chiar asa naivi sunteti? Nu e vorba, ca 1$ ii fix pula, tinand cont ca scot din buzunar cate 20-30$ zilnic doar pe prostii, dar totusi, nu bag botul la toate cacaturile astea, faceti si voi asa, nu veti regreta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...