Jump to content
GraphLog

Cumpar Bitcoins

Recommended Posts

am eu de vanzare 0.39 BTC

EDIT: i-am vandut 0.39 BTC , el zice ca mi-a facut transferu in banca transilvania din banca lui credit europe, ieri seara , asteptam sa vedem daca intra banutii :)

EDIT2: nu vreau sa trag concluzii pripite dar se pare ca omu m-a ars, a 2-a zi aproape 48 de ore si nu am primit nici un ban, vreau sa mai astept pana maine in data de 28 sa fim sigur, dupa aceea daca este sectiune undeva pt reclamatii de acest gen vreau sa fac.

Salut. Imi cer scuze, de mine vorbesti ? Eu de pe 23 pana acum 1 ora am fost plecat la mare, esti sigur ca ai tranzactionat cu mine ?

Link to comment
Share on other sites

am eu de vanzare 0.39 BTC

EDIT: i-am vandut 0.39 BTC , el zice ca mi-a facut transferu in banca transilvania din banca lui credit europe, ieri seara , asteptam sa vedem daca intra banutii :)

EDIT2: nu vreau sa trag concluzii pripite dar se pare ca omu m-a ars, a 2-a zi aproape 48 de ore si nu am primit nici un ban, vreau sa mai astept pana maine in data de 28 sa fim sigur, dupa aceea daca este sectiune undeva pt reclamatii de acest gen vreau sa fac.

Ti-am facut transfer in contul specificat.

Link to comment
Share on other sites

deci GRAPHLOG tu esti psihopat prietene?, in ce kkt de cont ai faut tu transfer tepare? nu mai ajung banii de 3 zile, pe jabber nu mai raspunzi, nu faceti afaceri cu GRAPHLOG pt ca este TEPAR.

sper sa iti dea ban permanent sa nu mai ai ce cauta aici. GRAPHLOG arata tu printscreenurile alea ce mi le-ai aratat mie cu dovada ca ai trimis banii :)))).

A avut ban din 2012 pana acu vreo 2 saptamani.I-a scos un mod ban-ul ca ii ceruse.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...