Jump to content
KempactickSiSibipJmk3r

LA MULTI ANI SimpluAlaSmecher

Recommended Posts

Astazi este o zi speciala, ai ajuns la varsta la care toate caile iti sunt deschise spre un nou orizont cu bune si cu rele. Fie ca aceasta zi sa te binecuvanteze, sa-ti strecoare cate un strop de bunatate, fericire, iubire si speranta in toate realizarile tale. Iti doresc viata lunga, plina de aventuri si succese alaturi de cei dragi tie, mult noroc in toate deciziile pe care le vei face si fie ca Dumnezeu sa-ti lumineze calea spre tot ce este cel mai bun. Sa reusesti sa treci cu bine peste toate obstacolele tari, sa tii fruntea sus indiferent de situatie si sa fii increzatoare in propriile tale forte stiind ca succesul e garantat. La multi ani!

@SimpluAlaSmecher te iubim! :X:X:X:X:X:X :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* mult pupici si dragoste

Link to comment
Share on other sites

Tu ?i-ai f?cut alt cont ca s?-?i urezi "la mul?i ani"? Ai de pana mea ce-a ajuns lumea din ziua de azi...

Tot ce-?i pot ura cât mai realist este s?-?i vin? mintea la cap ?i restul o s? se rezolve de la sine.

Stai bre ca nu ai inteles bine sau poate n-am inteles eu bine...

Eu sunt sibip de mai banat, simplualasmecher e eusimplu si a fost ziua lui ieri, iar eu i-am urat lma

Acum na. Poate te.ai exprimat tu gresit sau n.am inteles eu bine

Pwpici :*:*:*:*:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...