Jump to content
em

Unban conturi vechi

Recommended Posts

Din când în când mai primesc mesaje de la diferite persoane c? ar vrea unban pe conturile lor vechi. Acum ave?i ocazia s? le recupera?i.

V? spune?i aici povestea pe scurt, ?i o vom analiza ?i vedem ce ?i cum. Pe scurt, v? prezenta?i ideea ?i o s? lu?m o decizie pe baza likes/dislikes la post. (like = s? îi scoatem banul; dislike = s? îi l?s?m banul).

F?r? ?epari / carderi / scammeri. Orice offtopic se pedepse?te cu ban pe un an.

P.S.: Unban pe contul vechi înseamn? c? nu ve?i mai folosi contul curent.

Link to comment
Share on other sites

Link cont vechi: https://rstforums.com/forum/members/ionutcristea/

Povestea mea e ca un tip (nu roman), a postat in topicul asta (https://rstforums.com/forum/76181-article-writers.rst) ca vrea article writers, doar ca ofera cupoane. Eu aveam nevoie mare de bani la vremea aceea asa ca m-am oferit sa il ajut doar in schimbul banilor. Vlachs a intervenit imediat aruncand cu mine de pamant, numindu-ma jeg de om fara motive intemeiate, milog, spunand ca am venit aici sa cersesc (creasem un topic cu cateva zile in care CEREAM DE LUCRU pentru sume modeste, topic care a fost mutat la gunoi fara explicatie, sincer nu mi-am batut capul sa intreb ce si cum). Vlachs a intentat motivul ca odata mi-a oferit tex 100$ (eram sarac lipit, nu aveam bani de o tastatura, iar tex mi-a oferit 20$ paypal nu 100 cum sustine Vlachs.)

Ramane la latitudinea voastra daca iau unbann sau nu, stiu ca nu prea am contribuit, insa nici nu am facut rele, deci sunt undeva pe 0. Oricum cred ca a trecut destul timp incat sa afirm ca m-am mai "copt" putin la minte.

O zi buna si spor in ceea ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

As dori si eu pe contul vechi, z4rk (fara punct). Aveam destul de multe posturi si cu numele asta sunt cunoscut in general pe net, aici si pe alte site-uri. Am primit ban pentru prea multe avertizari (offtopic si posturi inutile doar pentru +1)

NU! Tocmai acum î?i iei ban ?i pe acesta, pentru c? ai f?cut abuz de butonul de dislike-uri f?r? sens.

Nu ?i lui Castiel, era un ?epar.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@wildchild iti dau dreptate, am dat dislike la cine merita, nu i-am obligat pe ei sa imi dea dislike, sa imi strice mie afacerea si pe langa astea sa imi de reporturi si rep proasta. Daca nu erau interesati, nu ii pune nimeni sa cumpere ceva de la mine.

Daca eu vreau sa imi vand flocii care cresc natural si sunt gratis de la cel de sus, de ce trebuie sa isi bata joc de mine si dumneata sa ii sustii? Daca cineva vrea sa cumpere de la mine e problema lui daca nu sa taca din gura.

Citeste data viitoare mai atent cum isi bateau joc de mine. Osu!

PS: Scuze pentru offtopic, dar nu vreau sa fiu nedreptatit in privinta unbanului din cauza comentariilor spuse fara cunostinta de cauza.

Edited by z4rk.
Link to comment
Share on other sites

Putem propune si noi unban pentru anumiti useri ?

Eu spre exemplu as sugera sa-l debanati pe @io.kent

Baiatul asta are mai multe topicuri in care imparte chestii cu userii si nu cere nimic in schimb, decat reply-uri care nu isi au locul pe restul forumului.

Link to comment
Share on other sites

Putem propune si noi unban pentru anumiti useri ?

Eu spre exemplu as sugera sa-l debanati pe @io.kent

Baiatul asta are mai multe topicuri in care imparte chestii cu userii si nu cere nimic in schimb, decat reply-uri care nu isi au locul pe restul forumului.

Adevarat , merita din plin un-ban.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...