Jump to content
em

Unban conturi vechi

Recommended Posts

Contul K0k0? recunosc ca am fost mic si postu?, dar promit sa ma compot cat de decent pot si sa nu mai pun intrebari cu sau despre frauda.

Sunt constient ca nu ma prea plac multi, sii nu ii condam pentru asta. Dar asta-s eu, cu bune si rele pe unii v-am acceptat acum acceptati-ma si voi!

Multumesc indiferent de decizia voastra... (a utilizatorilor si staffului).

Nu-i bai, mai raman oeicum cateva luni pana se scoate automat. Eu tot aici raman.

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Este vorba de contul acesta ( https://rstforums.com/forum/members/pepe/ ) s'a mai discutat un pic in trecut, dar nu s'a rezolvat.

Chestia e ca tipul, care m'a reclamat ( degeaba ) mi'a cerut sa ii fac niste redirecte pentru un server de CS + sa ii dau un program ( nu mai tin minte exact ce program )

Le'am trimis pe mess, redirecte + programul, apoi vad ca m'a reclamat aici.

Dovezi, nu stiu daca mai dau de ele, sunt cativa ani de atunci...dar daca imi recuperez contul de pe mediafire, ar trebui sa gasesc acolo .

Sper sa imi rezolvati unbanul :P

Stima !

Link to comment
Share on other sites

Salut , as dorii sieu unban pe contul B10S , sa-mi spun povestea : in semnatura.. ma mancat in cur sa pun link de download " coailii" ... iar anumite persoane de aici au dat download.. si cum am fost curios.. am descoperit un cont filelist in care avea vre-o 30 invitati pe el.. si eu am deschis topic pe free stuf pentru ce-i ce vrea invitatii filelist sa imi dea pm.. si am dat invitatiile de acolo.. Recunosc, am gresit si imi pare rau .. La momentdat cand am primit ban m-am certat cu o anumita persoana de pe aici si am facut alt cont si am pus iar link download coailii in status.. am primit ban imediat.. ok , am facut asta pentru ca m-am enervat.. mi-a parut rau si.. am facut alt cont, si nu am mai gresit , am incercat sa fiu mai ajutator si sa nu mai incalc regulile.. in schimb am primit ban.. cand sa aflat ca-s eu .. Cer frumos si respectos Unban pe contul B10S si cu prima ocazie care gresesc va cer sa ban pe ip . Va multumesc mult!

Daca va-ti uita la ce am postat.. lumea a fost multumita.. am ajutat cu ce am putut.

Edited by ionutss123
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Noroc

Cont Vechi Banned : @KhiZaRix

Motiv: Out you go !

Permanent

De ce? : nu ?tiu , nu am mai f?cut ceva timp activitate pe forum ?i m-am trezit cu sf.ban , am mai luat eu odat? ban din cauza unei încurc?turi de IP. ,

P.S: Contul acesta mi l-a oferit un prieten pentru a aplica aceast? cerere.

O zi bun? , ?i sorry c? dezgrob aceast? sec?iune.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MaNNNNNu said:

user : mannnu , motivul banului -> limbaj . Faza e ca nu am avut permanent , dar dupa update-ul asta la forum am observat ca sunt iar banat . Se poate scoate?

 

Nu sunt de acord sa ti se scoata ban-ul. Ai incalcat regulamentul de mai multe ori cu buna stiinta si cu mult tupeu. Si ca bonus, erai unul din "creaturile" care dadeau sute de dislike-uri. Ai libertatea sa intorci o pagina noua pe RST si sa incepi de la 0 daca chiar te-ai schimbat (ceea ce e putin probabil)...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aa7670 said:

 

Nu sunt de acord sa ti se scoata ban-ul. Ai incalcat regulamentul de mai multe ori cu buna stiinta si cu mult tupeu. Si ca bonus, erai unul din "creaturile" care dadeau sute de dislike-uri. Ai libertatea sa intorci o pagina noua pe RST si sa incepi de la 0 daca chiar te-ai schimbat (ceea ce e putin probabil)...

Pe tine oricum nu te suport , dar daca faci pe desteptul cand omul e "high" e problema ta ce ai primit . "Creatura" care da sute de dislike-uri nu sunt , pentru ca imi pierd foarte rar timpul pe forum , mai mult citesc decat sa postez sau sa dau like-dislike , eventual sa ajut pe vreun membru al forumului cand are o problema si am cunostiinte in domeniul respectiv . Ceea ce e putin probabil este faptul ca tu , ca si "creatura " , nu ai cum sa sti daca o persoana s-a schimbat sau nu , pentru ca nici macar nu o cunosti , respectiv pe mine . Poti sa fi de acord sau nu , fara un raspuns "da" sau "nu" , e egal cu zero pentru mine . 

AAA , apropo , ca membru din staff nu trebuia sa raspunzi problemei in mod in general nu la modul personal ?:) pentru ca e evident ca e o eroare , pana sa se schimbe interfata aveam unban , dupa update aveam ban , faci diferente dupa bunul plac ? 

Edited by MaNNNNNu
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, MaNNNNNu said:

Pe tine oricum nu te suport , dar daca faci pe desteptul cand omul e "high" e problema ta ce ai primit . "Creatura" care da sute de dislike-uri nu sunt , pentru ca imi pierd foarte rar timpul pe forum , mai mult citesc decat sa postez sau sa dau like-dislike , eventual sa ajut pe vreun membru al forumului cand are o problema si am cunostiinte in domeniul respectiv . Ceea ce e putin probabil este faptul ca tu , ca si "creatura " , nu ai cum sa sti daca o persoana s-a schimbat sau nu , pentru ca nici macar nu o cunosti , respectiv pe mine . Poti sa fi de acord sau nu , fara un raspuns "da" sau "nu" , e egal cu zero pentru mine . 

AAA , apropo , ca membru din staff nu trebuia sa raspunzi problemei in mod in general nu la modul personal ?:) pentru ca e evident ca e o eroare , pana sa se schimbe interfata aveam unban , dupa update aveam ban , faci diferente dupa bunul plac ? 

 

Ma lasa rece faptul ca ma suporti/nu ma suporti tu si daca vei cauta cearta si aici nu iti voi face aceasta placere. Pur si simplu mi-am exprimat un punct de vedere, care poate sau nu poate fi luat in considerare de colegi. :-?? daca tu te tai ca maioneza.. e alta problema. Nu am facut pe desteptul insa ai dat dovada de ce fel de creatura esti. Ai dat zeci, nu sute, pardon greseala. Nu trebuie sa cunosti o persoana in mod intim insa poti sa-ti dai seama cat il/o duce capul dupa cum se raporteaza la altii. Cum sa raspund "in mod general" cand tu ai facut o cerere in mod personal? :)) Cat de puerila si inepta e incercarea de a arunca cu noroi in altii cand se aduce lumina reflectoarelor asupra ta. Nu este nici o eroare - ban ai luat pe acel cont in Decembrie 2015 datorita warn-urilor care ti s-au adunat de la alti moderatori. Anyway.. vorba multa saracia omului! Am o presimtire ca acel cont ramane banat.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aa7670 said:

 

Ma lasa rece faptul ca ma suporti/nu ma suporti tu si daca vei cauta cearta si aici nu iti voi face aceasta placere. Pur si simplu mi-am exprimat un punct de vedere, care poate sau nu poate fi luat in considerare de colegi. :-?? daca tu te tai ca maioneza.. e alta problema. Nu am facut pe desteptul insa ai dat dovada de ce fel de creatura esti. Ai dat zeci, nu sute, pardon greseala. Nu trebuie sa cunosti o persoana in mod intim insa poti sa-ti dai seama cat il/o duce capul dupa cum se raporteaza la altii. Cum sa raspund "in mod general" cand tu ai facut o cerere in mod personal? :)) Cat de puerila si inepta e incercarea de a arunca cu noroi in altii cand se aduce lumina reflectoarelor asupra ta. Nu este nici o eroare - ban ai luat pe acel cont in Decembrie 2015 datorita warn-urilor care ti s-au adunat de la alti moderatori. Anyway.. vorba multa saracia omului! Am o presimtire ca acel cont ramane banat.

De curiozitate te intreb , pentru ca imi pierd timpul cu tine , cati ani ai ? 

Nu mi-ai raspuns la intrebare , in calitate de membru al staff-ului , ce decizie iei cand e vorba de o eroare ? 

Nu caut cearta si nici n-o sa-ti raspund celorlalte injectii , nu vad rostul . 

Astept raspunsul unui membru cu vechime , sau grad in care poate decide daca raman sau nu banned . 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gecko said:

Ti-am scos eu banul pentru ca n-am facut-o niciodata si voiam sa vad cum e. Dar daca @aa7670 e deja cu bunghiul pe tine, ti-as sugera sa fumezi mai putin.

Multumesc , asteptam raspunsul unui membru din staff capabil sa ia decizia , mersi mult . Salut @aa7670 Ce mai faci ?

Ca era pozitiv sau negativ , ti-am zis in privat pentru ce-mi trebuie , poti sa ma urmaresti sa vezi daca mint sau nu . 

Edited by mannnu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...