Jump to content
StereoONLINE

Vand 5 conturi de lol !

Recommended Posts

Astept oferte . Fara euro sms/ cod reincarcabil si servere de jocuri .

1. TakYzo's League of Legends Skins :: Elophant Search Stats , campioni 58

2. Nugu Nagu's League of Legends Skins :: Elophant Search Stats , campioni 69

3. LoOoKy's League of Legends Skins :: Elophant Search Stats , campioni 44

4. Survitor's League of Legends Skins :: Elophant Search Stats , campioni 83

5. smoker00's League of Legends Skins :: Elophant Search Stats , campioni 47

Lasati-mi mesaj in privat sau un subiect .

Link to comment
Share on other sites

E genu' de om care iti cumpara contul de LoL (u go first) si iti da o licenta folosita de cs:go.. Careful guys, just sayin'.

Tu esti smecheru ala care ma ameninta pe skype dupa ce da teapa ? =)))

Omu imi da un cont de lol pentru o licenta de cs:go iar dupa 2 zile vine si imi zice ca nu merge licenta .

Le-a luat pe toate de la mine din lista pusa moca :)) Vezi ca si le iau inapoi prin support

Si daca am mail la toate conturile pe care le vand , ce-mi sugi tu din pantaloni?

Link to comment
Share on other sites

Tu esti smecheru ala care ma ameninta pe skype dupa ce da teapa ? =)))

Omu imi da un cont de lol pentru o licenta de cs:go iar dupa 2 zile vine si imi zice ca nu merge licenta .

Si daca am mail la toate conturile pe care le vand , ce-mi sugi tu din pantaloni?

Contu' de lol e inca la tine, eu n-am folosit licenta nicaieri, am vrut s-o vand si cand am incercat s-o folosesc dupa 1 zi era folosita.Dude, ma cac in ea licenta oricum si n-am timp de tine.. Esti un ratat oricum. Deci va zic guys, nu cumparati de aici, nu e om cu care vreti sa faceti schimburi.

Link to comment
Share on other sites

Ieri imi multumeai si erai un pupincurist si acu esti mare smecher?

Ti-am multumit pentru ca mi-ai fost de ajutor pentru 10 minute ca apoi ai schimbat parolele la tot :) . Nu te mai fute in subiectu meu ca devii deja un cacat prost , daca ai ceva sa-mi spui foloseste functia de mesaj privat.

Contu' de lol e inca la tine, eu n-am folosit licenta nicaieri, am vrut s-o vand si cand am incercat s-o folosesc dupa 1 zi era folosita.Dude, ma cac in ea licenta oricum si n-am timp de tine.. Esti un ratat oricum. Deci va zic guys, nu cumparati de aici, nu e om cu care vreti sa faceti schimburi.

Ti-am dat teapa zici ? pai ba prostule daca era sa-ti dau teapa nu-ti mai cumparam licenta cu 50 de lei ca apoi sa o folosesc eu ca mie nici nu-mi merge cs:go

rhaC7gm.png

Edited by StereoONLINE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...