Jump to content
sadicool

[Caut] Persoana sa imi dea jos o pagina web/site.

Recommended Posts

Ziua buna,

Sunt convins ca o mare parte din utilizatorii de pe acest forum o sa-mi sariti in cap, atunci cand o sa cititi acest txt.

Vreau sa fac acest lucru tocmai ca s-au incalcat tot ce inseamna protectia datelor si confidentialitatea persoanei.

Este vorba de o publicatie online, care au un site de news bazat pe wp, pe mine m-ar interesa sa pot da jos 1 singura pagina unde se face referire la o anumita persoana, careia i s-au incalcat drepturile.

Nu vreau sa creez polemici , ca trebuia sa ma duc la un avocat ca poate ar fii bine asa sau asa, am discutat cu cei abilitati in domeniu i-am si somat verbal prin telefon pe cei de la respectiva publicatie. "Stergeti numele si respectiva pagina ca o sa va dau pe mana autoritatilor- Si autoritatile mi-au dat pauza publicitara".

Gandesc ca as iesii mai ieftin daca cineva ar reusii sa-mi dea jos 1 singura pagina de wp, si acest lucruu sa fie definitiv.

Plata am sa o fac paypal, transfer bancar sau cash.

As dorii sa primesc prin pm oferte de la cei interesati si care considera ca vor sau pot sa faca acest lucru, oricum o sa ies mai ieftin daca rezolv problema asa:) decat sa angajez un avocat.

Link to comment
Share on other sites

Hello nu eu sunt persoana care va face acest lucru:), prin delete post, daca reuseste sa gaseasca userul si parola.

Totodata as ruga numai cei interesati sa posteze, pentru ca sincer daca ma luati cu infractionalitati si alte nebunii gen instantele judecatoresti , probabil nu stii ce inseamna sa se instrumenteze un proces la noi.

Nu mi-as dorii sa-mi pierd timpul intre 1 si 7 ani prin tribunale, sa rezolv ceva, care nu depinde de mine ci de cat de "agitat" este eventualul avocat antrenat in acest proiect.

Edited by sadicool
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hello nu eu sunt persoana care va face acest lucru:), prin delete post, daca reuseste sa gaseasca userul si parola.

Totodata as ruga numai cei interesati sa posteze, pentru ca sincer daca ma luati cu infractionalitati si alte nebunii gen instantele judecatoresti , probabil nu stii ce inseamna sa se instrumenteze un proces la noi.

Nu mi-as dorii sa-mi pierd timpul intre 1 si 7 ani prin tribunale, sa rezolv ceva, care nu depinde de mine ci de cat de "agitat" este eventualul avocat antrenat in acest proiect.

Sunt persoane aici pe RST. @damageboy

Link to comment
Share on other sites

Ai auzit de back-up? Te chinui 3 ore sa dai jos o amarata de pagina si el cu un click, in mai putin de o secunda, o pune la loc.

Legile astea-s de vina.

Pai pe vremea lu' Ceausescu nu se mai intampla asa ceva ... auzi tu ... sa pui backup la loc ... pffft.

Link to comment
Share on other sites

Revin cu actualizarea asupra acestui post !

Nimeni nu se arata interesat?

Din cei care m-au contactat pana in momentul de fata, 1 singura persoana si-a dat silinta asupra acestui subiect, vro 2 pomanagii, si restu nici macar nu au mai dat nici un semn de viata.

Din datele celui care si-a dat silinta se pare ca ar trebuii ceva time based mysql injection. or something like that.

Link to comment
Share on other sites

Stii ca intotdeauna e cel mai bine sa nu tragi concluzi pripite, daca nu esti la curent cu subiectul.

General vorbind este un proiect, ia-o cum vrei tu; cei abilitati sa ia masuri ii doare in tenesi- Solutie : "Proces cu respectivi"

Tocmai ca eu am cautat o varianta mai usoara, dar na ... se pare ca nu am incotro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...