Jump to content
z4rk

Cum imi ascund IP-ul ?

Recommended Posts

Doresc sa imi schimb / ascund IP-ul. Am VPN dar imi baga IP-uri de la mama dracu' cea ce imi incetineste viteza de net. Cu altele de genul "Hide IP" am incercat, dar ba imi baga iar IP de la turci sau stiu eu de unde, ba imi schimba doar pe browser, ba nu schimba deloc.

Stie cineva ceva (chiar si trial, dar sa pot face alt cont dupa o luna) cu care pot lua IP de romania, dar sa il schimbe de tot (Browser, jocuri online, etc) ?

Link to comment
Share on other sites

Nu gasesti moka ceva bun, ti se vor misca toate ca pula, de VPN cu ip de Romania nu prea am auzit, cauta vreun SOCKS 4/5, invata sa configurezi asa ceva, poate ai noroc sa gasesti de Romania.

Daca tu zici ca te joci si pula mea, de ce ai avea nevoie sa iti schimbi ip-ul?

Banuiesc ca daca te ocupi cu alte balarii, ai si bani ca sa iti cumperi un VPN calumea.

Treaba e urmatoarea. Am floodat niste prostii de comunitati de jocuri. Acum nu mai am acces nici la site-urile ce le gazduiesc acele firme de host ce gazduiesc comunitatile in care am dat cu "fludu". Nu mai am la nimic, si e enervant ca sunt zeci de site-uri la care nu mai am acces din cauza unui amarat de flood de 2 minute ce am dat si eu. Abonamentu de net e pe numele lu' soarcra-mea nu o pot pune sa sune sa imi schimbe IP-ul..

1. Nu mai fa dublu post ca te arzi.

2. Daca esti prost si dai cu "flud" cu internetul de acasa, noi ce vrei sa iti facem? Credeai ca pici ceva cu banda ta amarata de 100 mb/s? Sa mor de va inteleg ba, de ce vreti sa faceti rau unui site sau unei comunitati? Ce pula mea castigi? Te mai alegi si cu dosar penal ca dai ca prostu cu udp.pl de pe ip-ul tau real. Macar daca vrei sa faci un rau, fa-l cu cap!

3. Ai soacra, deci esti casatorit, deci ai o varsta. Gaseste-ti o ocupatie serioasa si fa bani, nu o mai arde aiurea cu fluduri.

Si ca sa inchei, citez un vers care se cam potriveste: "Sunt mai mic decat tine, da' mi-aminteste de mine, candva eram si eu la fel de prost ca tine."

@Kay97 nu am facut dublu post, doar am editat postul, probabil in tip ce il editai si dumneata pe al tau domnul meu. Mersi pentru raspuns.

Ori sunt chior eu, ori esti tu fumat.

Aveai 3 posturi in total in topicul asta daca includeam si postul initial, termina in pula mea.

Edited by Kay97
Link to comment
Share on other sites

Treaba e urmatoarea. Am floodat niste prostii de comunitati de jocuri. Acum nu mai am acces nici la site-urile ce le gazduiesc acele firme de host ce gazduiesc comunitatile in care am dat cu "fludu". Nu mai am la nimic, si e enervant ca sunt zeci de site-uri la care nu mai am acces din cauza unui amarat de flood de 2 minute ce am dat si eu. Abonamentu de net e pe numele lu' soarcra-mea nu o pot pune sa sune sa imi schimbe IP-ul..

@Kay97 Mersi de raspuns. Dublu post nu am facut, dar e bine si asa.

Edited by z4rk
Link to comment
Share on other sites

Unii dintre voi nu meritati acces la internet. Eu te-as pune sa imi dai cu mopul in data-center, daca primes flood de la tine. Probabil e devreme dar trebuie sa invatati ca in urma unor actiuni de genu, apar consecinte. Poti sa intri la inchisoare pentru flood. Norocul vostru e ca nu isi pune nimeni mintea cu voi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...