Jump to content
Hexox

[New] $7000+ Per Month From Youtube ( Highly Recommended... )

Recommended Posts

Nu .... Atata face nebunu de pewdiepie

Esti prost informat prietene. Ala cred ca face 200k $ pe luna lejer, LEJER AM ZIS.

Vazusem acum ceva vreme un top cu masinile youtuberilor. Erau frate youtuberi mult mai slabi ca pewshitdie care aveau lambo ferrari bugati etc, iar asta fiind mult peste aia face mult mai multi bani. Si iti dai seama ca si-au luat masina abia dupa ce si-au luat vila sau mai stiu eu ce.

Se fac enorm de multi bani din youtube daca ai talent si-ti merge bine :D

Link to comment
Share on other sites

Esti prost informat prietene. Ala cred ca face 200k $ pe luna lejer, LEJER AM ZIS.

Vazusem acum ceva vreme un top cu masinile youtuberilor. Erau frate youtuberi mult mai slabi ca pewshitdie care aveau lambo ferrari bugati etc, iar asta fiind mult peste aia face mult mai multi bani. Si iti dai seama ca si-au luat masina abia dupa ce si-au luat vila sau mai stiu eu ce.

Se fac enorm de multi bani din youtube daca ai talent si-ti merge bine :D

pai si tu de unde sti ? iai verificat contu de paypal ca nu am vazut pana acuma ca se lauda cu banii sau is eu orb , si nu numai pewdiepie face bani din youtube, pe twitch am vazut unele ca fac destui banii din donatii pentru ca isi arata decolteul generos la copii care se uita si doneaza la asa numitele gamer girls with big boobs. fake..

Link to comment
Share on other sites

pai si tu de unde sti ? iai verificat contu de paypal ca nu am vazut pana acuma ca se lauda cu banii sau is eu orb , si nu numai pewdiepie face bani din youtube, pe twitch am vazut unele ca fac destui banii din donatii pentru ca isi arata decolteul generos la copii care se uita si doneaza la asa numitele gamer girls with big boobs. fake..

De aici iti dai seama cati bani fac unii din youtube. Sunt sigur ca mai sunt si alte filmulete ca asta,unii youtuberii cresc peste noapte la cateva milioane de subscribers.

Iar ce zici tu de twitch e apa de ploaie, aia fac maruntis pe langa un youtuber celebru. Nu intra la fel de multa lume pe twitch. Nu tre sa-i verific contul ca sa-mi dau seama ca face cateva milioane pe an din youtube + sponsori, afiliere etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...