Jump to content
dj_sweet

Recomandare - ubuntu - fedora

Recommended Posts

Ca tot veni vorba de Linux XOR DDoS botnet is using Linux-based computers to flood websites - IT News from V3.co.uk

Am testat in ultimii ani Fedora, Ubuntu si opensuse si daca ar fi sa fac o recomandare, as zice sa incerci opensuse, mie mi s-a parut mai stabil si mai rafinat.

Se pare ca exista si o colaborare intre cele trei distributii

Edited by Graphik
Link to comment
Share on other sites

Ce recomandati dintre ubuntu si fedora pentru uz personal ... as dorii sa renunt la windows ... nu ma joc ... nici macar online si din ce am inteles doar pentru office thinks the best will be ubuntu ...

Gauta pe google. Nu dau raspunsuri de genu, dar am vazut ca ultimile tale n posturi sunt cam asa:

Nu mai intreba :))
Pai ma @sarmulita nu erai tu taticul la emailuri si la smtp ? :)))
Ma uimesc.... bah este free pe google :))) + perioada de durata este de 1-5 zile si se cere autenticitatea din server apple nu este vorba de nici un vuln ci de completarea unui formular :)) Dumnezeule mare iti este gradina si plina de prostii
Dar inainte sa scrii aici , nu poti suna la ei ? sau scrieti sa aveti posturi ? suna la ei si te lamuresc ei ... totusi rst nu inseamna routere telekom ce poti afla rezolvare de la centrul de clienti...

Apropo apelul este gratuit ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...