Jump to content
rukov

All In One Traffic Bots 400$

Recommended Posts

Link-ul este direct de la autor, clipul video este tot de el facut.E bine sa fiti precauti rulati in sandbox,vm..etc. O sa il iau la puricat nu am incredere in virustotal :)

Faptul ca sunt cateva avertizari detectate de antivirusi ca Trojan.DownLoader este faptul ca programul isi descarca niste fisiere de pe site-ul de la ubot.Nu mereu este ceea ce pare in virus total ;)

Edited by rukov
Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru informatie, problema a fost remediata.

Felicitari rukov pentru abilitatile tale :)

Vom posta si o versiune free, totusi functionala ... pentru cei care nu-si permit sa cumpere.

Daca aveti alte idei cu privire la bot sau chiar alte idei interesante de automatizari web, scrieti-mi aici, eu o sa tin cont de asta.

Edited by trustme
Link to comment
Share on other sites

Link-ul este direct de la autor, clipul video este tot de el facut.E bine sa fiti precauti rulati in sandbox,vm..etc. O sa il iau la puricat nu am incredere in virustotal :)

Faptul ca sunt cateva avertizari detectate de antivirusi ca Trojan.DownLoader este faptul ca programul isi descarca niste fisiere de pe site-ul de la ubot.Nu mereu este ceea ce pare in virus total ;)

Nu a fost cu rea intentie ;), doar am tras un mic semnal de alarma...multi descarca si ruleaza aplicatia fara sa o deschida in sandbox, vm

Link to comment
Share on other sites

trustme=radu :) lol ce tare.

Sugestia mea, ar trebuii sa faci o versiune free limitata la tzaspe accesari, cine vrea mai multe accesari sa cumpere.

Per ansamblu programul e bun folosit cam 1 luna de zile, ulterior google baga de seama ca se genereaza niste clickuri si ti-o da la pateu.

Link to comment
Share on other sites

@trustme Programul tau este bun si nu o sa ii mai fac release.Dar sa stii ca nu am avut nevoie de un user ca sa il descarc :)

rdTIZO8.png

Decompilator... bun bun..

Acum am modificat in aplicatia initiala all in one traffic

Este ceva mai mult de munca, dar sunt sigur ca ii poti da de cap si acum.

Oricum, ma bucur ca n-ai postat codul sursa al interfetei de logare.

Link to comment
Share on other sites

Decompilator... bun bun..

Acum am modificat in aplicatia initiala all in one traffic

Este ceva mai mult de munca, dar sunt sigur ca ii poti da de cap si acum.

Oricum, ma bucur ca n-ai postat codul sursa al interfetei de logare.

Vezi ca si aici, pe forum, ai putea avea o piata micuta, dar stabila, cu clienti noi care au idei noi. Publica descrierea programelor tale pe RST cand le lansezi, da si cateva licente pentru teste userilor mai vechi. Nu ai avea nimic de pierdut, iar cu ajutorul feedback-ului primit de la cei de aici iti vei imbunatati softurile.

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca si aici, pe forum, ai putea avea o piata micuta, dar stabila, cu clienti noi care au idei noi. Publica descrierea programelor tale pe RST cand le lansezi, da si cateva licente pentru teste userilor mai vechi. Nu ai avea nimic de pierdut, iar cu ajutorul feedback-ului primit de la cei de aici iti vei imbunatati softurile.

Asa voi face, o sa postez fiecare software intr-un nou thread, voi acorda 10 licente gratuite de testare.

Daca aveti alte idei de automatizari web, web scraping, boti de traffic, astept ideile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi fost prea frumos mai ales ca mi se pare cam scump....rukov ai putea sa faci macar la o alternativa a acestui bot..?Adica sa aiba aceleasi functii.Baniesc ca mai sunt astfel de boti....Uite de vreo doua zile ma tot uit la asta si nu imi vine sa cred ce poate face.E si cu mult mai ieftin...Ciudat rau...Ai putea sa iti dai seama daca este real s-au macar daca ar putea fi posibil asa ceva..Multumesc anticipat...Supreme Traffic Bot — Supreme Traffic Bot

Edited by ghiocel30
Link to comment
Share on other sites

This is a pack containing the Traffic Tool Generator (250 USD), Human or Bot (50 USD) and Fake Mobile Traffic (60 USD).

It has some detections I believe, but this is the way I received those bots. I have nothing to do with it.

So I recommend running it in a VM/Analyze the files.

Download link: https://www.mirrorcreator.com/files/NUMLSE3Q/Traffic_Bot_Pack.zip_links

EDIT: asta zice producatorul

Echipa noastra va recomanda cel mai cumparat si apreciat produs al nostru, acesta este All In One Traffic, dar daca bugetul nu va permite acest software, puteti opta pentru Traffic Tool Generator, este foarte bun si traficul este interpretat de google analitycs ca fiind organic, de asemenea cuvintele cheie apar si ele.

In functie de concurenta cuvintelor cheie utilizate, de obicei puteti ajunte in primele rezultate ale motoarelor de cautare in maxim 2 saptamani de utilizare.

All In One Traffic - Traffic Bots

Traffic Tool Generator - Traffic Bots

Acum astept sa zica ce fel de proxy sa foloseste pentru a fii totul perfect.

Craciun fericit! @ghiocel30 incearca sa ceri la cumperi unu la sectiunea market. Sigur gasesti pe cineva sa ti-l faca, roaga un membru din staff sa intermedieze si asa sigur nu iti iei teapa

Google este influentat de analytics, astfel incat iti ridica paginile site-ului tau, in functie de concurenta cuvintelor cheie folosite de tine in bot si seo on-page al site-ului tau.

Noi nu recomandam sa folositi proxy-uri free, pentru ca Google are in baza de date toate proxy-urile gratuite de pe internet si mai ales Google analytics nu contorizeaza traficul generat de proxy-uri gratuite.

Noi va recomandam un VPN care schimba automat ip-ul la fiecare hit de trafic, astfel incat traficul pare 100% real.

VPN-ul recomandat de noi este Hma VPN, acesta se plateste pe site-ul lor si il puteti folosi tot timpul, prin intermediul bot-ului nostru. https://www.hidemyass.com/princing

Asteptam raspunsul dumneavoastra,

O seara placuta, Radu Dumitrache/radu.programmer@gmail.com

Edited by zeroabsolut
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...