Jump to content
dj_sweet

3 brute ordinare ce merita sa fie rasplatiti pe masura...

Recommended Posts

Cu riscul de a lua warn sau ban ... nu m-am putut abtine

3 gaozari in anul 2015 in Romania - Oras braila... au taiat coada unu-i caine cu toporul... si se amuzau pe baza la filmarea asta ...

Este posibil asa?

Cum mai putem prospera ca si natie ... pana mai de curand injuram si huiduiam sirieni ... precum ca aia sunt violentii....

https://www.facebook.com/ciprian.grosu/posts/10204501619172185?pnref=story

Na poftim ... mi-sa ridicat parul in cap de furie

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai persoane apropiate si metode bune care sa asigure mediul necesar pentru a iti varsa frustrarile si nu recurgi la Facebook cum fac altii, vezi ca sunt persoane avizate (psihologi) care te pot ajuta. E bine totusi ca nu iti versi frustrarile (deocamdata) in mod violent ci prin scris, insa as recomanda sa o faci in alta parte, eventual in fata unei persoane avizate cum recomandam mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Este vorba de omenie :) de intelectul fiecaruia , bunul simt etc.... @aa7670 mai bine du-te doarme :)

Nu, e vorba doar de intelect, al tau. Nu scuz in nici un fel acele fapte, nici nu m-am uitat peste video. Ma refeream doar la intelectul tau: daca vrei sa il dezvolti, sa il pastrezi sanatos gandeste-te "la rece" la faptul ca: a) audienta nu este una potrivita (multi sunt copii la varsta si la minte pe aici iar restul care sunt maturi nu te vor baga in seama) B) locul nu este unul potrivit (este forum de security.. nu Facebook de varsat frustrari) si nu in ultimul rand c) scopul nu este unul potrivit: crezi ca schimbi ceva daca iti versi frustrarile aici? Crezi ca daca sunt asemenea bezmetici pe aici vor face altfel dupa ce citesc mesajul tau? Sunt multe fapte ce se intampla in Ro si nu numai, mult mai "fucked up" multe despre care nu stii, altele care se intampla sa le cunosti. Daca te nimeresti sa fii live langa ele cand se intampla atunci ai libertatea sa actionezi. Altfel insa, dupa cum spuneam, trebuie sa ai metode, un buffer zone pentru a face fata si a nu iti strica sanatatea, libertatea, spiritul pentru ca we live in a fucked up world si nu o vom putea schimba prea curand. Unii recurg la alcool, altii droguri, altii violenta, altii facebook, insa totul intr-un mod ce escaladeaza. So.. sfatul meu ramane acelasi. Eu.. ma rezum la a ramane cinic..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...