Jump to content
k1ng.hustler

Bataie de joc

Recommended Posts

Aici m? refer la staff.

Da a?i scos op?iunea de a vedea cine vede thread-ul si a?i facut mare branz? nimic concret in schimb, sunt si persoane carora le pasa cine vede stie de cine sa se apere afla bufni?ele care schimba logurile!

Cum eu a?a ?i to?i de aici avem via?a privat? nu mult timp la dispozi?ie înteleg dar chiar de 3 ani sa zic minim nu lua?i nici o masura in acest domeniu!

Ce doamne iarta-ma e cu voi?

Astept reply-uri utile !

Fara comenturi de nivel inferior.

Link to comment
Share on other sites

:)) ?i-am vandut eu pp? Dece te bagi in seam? fara s? cunosti cauza?

Sa-mi aduca cineva macar o persoan? ca dovada ca am vandut pp-uri date-n doamne iarta-m?, ma?i acuzat pe nedrept nu a?i gasit nici o dovada si tot sari cu gura, da cine esti tu sa ma judeci pe mine?

Demonstreaza-?i stiin?a ?i discut cu tine!

Nu mai comenta?i deampu-lea!

Daca staff-ull na gasit dovezi vi tu papagalule, sa ma judeci, vai de steaua ta!

M? obligà faptul sa fac acest post inutil.

Edited by k1ng.hustler
Link to comment
Share on other sites

:)) ?i-am vandut eu pp? Dece te bagi in seam? fara s? cunosti cauza?

Sa-mi aduca cineva macar o persoan? ca dovada ca am vandut pp-uri date-n doamne iarta-m?, ma?i acuzat pe nedrept nu a?i gasit nici o dovada si tot sari cu gura, da cine esti tu sa ma judeci pe mine?

Demonstreaza-?i stiin?a ?i discut cu tine!

Nu mai comenta?i deampu-lea!

Daca staff-ull na gasit dovezi vi tu papagalule, sa ma judeci, vai de steaua ta!

M? obligà faptul sa fac acest post inutil.

Tu chiar nu intelegi ca fiecare pasare pe limba ei piere? Nu vrei sa stai tu pe burta in loc sa tot atragi atentia asupra ta? Ca te-apuci iar de plans ca-ti iei ban.

Link to comment
Share on other sites

Aia n-o s? se întâmple din motive de securitate. Las c? nu mori dac? nu ?tii c? ?i s-a v?zut mesajul de c?tre cine te a?teptai.

Iar legat de istoria RST, dac? nu ?tii câte pule ?i-a luat polonic cu site-ul ?la al ei penibil nu cuno?ti forumul cu adev?rat. Sau te pomene?ti c?-l ?tii ?i pe lex, hackerul de la Bistri?a.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...