Jump to content
maki23

yahoo hack

Recommended Posts

Priviti ce tutorial am gasit pe youtube watch?v=tePBiGv06_U si spuneti-mi si mie cum se procedeaza dupa ce da send. Ce trebuie facut in pagina de profil (acel ... zzz ... zzz !?!)? Se poate folosi pentru decriptare ceea ce se trimite la subiect la mail? Eu cred ca da, da nu ma pricep. Poate are cineva vreo idee...

Link to comment
Share on other sites

am vazut pe forum mai multe metode in scopul spargerii unui cont de mail yahoo, dar nu stiu pe care ar trebui s-o folosesc (sql injection de ex.). ce imi recomandati si care este mai sigura si mai eficienta (nu vreau sa lase urme). :) sau poate imi recomandati un soft ajutator...

Link to comment
Share on other sites

(citeste tutorialele din prima pagina. Invata, activitatea asta nu se prinde dupa 5 minute de citit)

mdah

s-a chinuit la filmulet da ce sa zic, abureli. Ori o fi filmu de pe vremea cand a aparut yah0ul

NEWS: dupa vreun an de "please try again later" a dat yah00 drumu la poze in profil. Bagati!

Link to comment
Share on other sites

lokipaki in film cand copie sirul ala de caractere se vede si data 20 dec 2007. Deci nu e asa vechi ... Voi ziceti ca e vrajeala... Eu nu ma pricep si tocmai de aceea intreb. Nu este posibil sa va inselati? Prea multe argumente in sensul asta nu am primit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...