Jump to content
tupacrap1

Site filme online

Recommended Posts

Salut ! Ma intereseaza urmatoarele chestii .

1.As dori cateva idei de host pentru site de filme online ,postate cu linkuri embed

2. Am deja un domeniu .ro . E bun asta sau sa imi iau unul .com ?

3. As vrea sa cumpar scriptul MTDB de la codecanyon + pluginul lor . L-a mai folosit careva ?

4. + in cele din urma reclamele ....dar aici nu astept prea multe raspunsuri deocamdata .

Nu vreau minuni cu acest site , doar sa imi iasa 100-200 lei . Sa pot intretine site-ul plus ceva de cheltuiala .

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Ma intereseaza urmatoarele chestii .

1.As dori cateva idei de host pentru site de filme online ,postate cu linkuri embed

2. Am deja un domeniu .ro . E bun asta sau sa imi iau unul .com ?

3. As vrea sa cumpar scriptul MTDB de la codecanyon + pluginul lor . L-a mai folosit careva ?

4. + in cele din urma reclamele ....dar aici nu astept prea multe raspunsuri deocamdata .

Nu vreau minuni cu acest site , doar sa imi iasa 100-200 lei . Sa pot intretine site-ul plus ceva de cheltuiala .

1. Eu as recomanda un vps ca sa nu ai probleme de resurse aici poti cauta u ceva mai ieftin minim 2 gb rami daca ai sa cresti in trafic ai sa ai nevoie de ei.

2. Este bun si domeniu .ro binenteles daca filmele sunt cu subtitrare in lb romana dar e bun si un domeniu .com la fel tot pentru filme cu subtitrare in lb romana, eu as opta ptr. domenii .com ca sa nu aibe auoritate statul roman asupra domeniului.

3. Nu l-am mai folosit dar il consider o prostie

4. https://www.popads.net , RevenueHits - Performance Superheroes platesc foarte bine

Recomandarea mea, pe langa un script bun ca sa nu consume multe resurse si host bun sa ai o viteza acceptabila, cel mai important lucru e promovarea, pentru ca de acolo vin vizitele, respectiv SEO. Ca sa iti iasa 100-200 lei pe zi, trebuie sa muncesti la acel sitela SEO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...