Jump to content
kw3rln

10.000 useri

Recommended Posts

Am atins pragul de 10.000 de useri inscrisi pe site. Multumiri tutoror celor care ne-au sprijinit de-a lungul timpului.

Romanian Security Team

Lansarea RST v.2 a cms-ului va fi facuta in 20 septembrie 2008 (una mai atractiva si mai usoara de folosit + mai rapida) ! Poate daca avem timp o sa avem si scriptul forumului scris de noi.

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare. Chiar daca nu am fost activ si sunt cam | | pe aici mi-a facut placere sa fiu aici si voi ramane in continuare. RST power

To me ! Chiar daca nu stiu prea multe si is cum zice darghos

am invatat foarte multe de aici si mi-ati fost de mare ajutor !

Nu ma asteptam sa raspundeti si sa ma ajutati cu ata calm la unele intrebari usoare ... !

In fine

Felicitari si la mai multe .

Cu stima ,

CODEX

Link to comment
Share on other sites

tot respectul care chiar stiu ce fac si sunt dispusi sa-i ajute si pe ceilalti!

dar dupa cum a spus si hertz, f putini useri au cunostinte solide in domeniu!

pe mine m-au adus aici tutorialele si chiar sunt tutoriale de nota 10. Si asa am prins si eu destule lucruri noi foarte repede. Daca nu sunt cunostinte solide, se deprind in timp. Pacat ca majoritatea intreaba in loc sa citeasca ce au deja pe tava.

Link to comment
Share on other sites

tot respectul care chiar stiu ce fac si sunt dispusi sa-i ajute si pe ceilalti!

dar dupa cum a spus si hertz, f putini useri au cunostinte solide in domeniu!

pe mine m-au adus aici tutorialele si chiar sunt tutoriale de nota 10. Si asa am prins si eu destule lucruri noi foarte repede. Daca nu sunt cunostinte solide, se deprind in timp. Pacat ca majoritatea intreaba in loc sa citeasca ce au deja pe tava.

da intradevar si observ,ca in general, cei care vor totul pe tava sunt cei mai mici si sau obisnuit ca totul sa fie la picioarele lor!

dar unde mai e placerea de a face ceva de unul singur?

Link to comment
Share on other sites

da neme slick sys flama ..care au ajuns admini au facut multe pt RST ( de aia sunt si admini..si il merita) ..suntem o comunitate si ne ajutam intre noi.. nu ne laudam cat de mult am facut eu pentru rst sau altii .. fiecare cum poate.. toti am ajutat..

amu ca unii oameni vor primi o bere e altceva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...