Jump to content
myusauser2015

Problema Blockchain.info

Recommended Posts

Salut. Cei care folosesc destul de des siteul Blockchain.info cred ca deja stiu ca ieri s-au facut ceva update-uri, insa astazi am observat ceva ciudat... Am primit aseara in jurul orei 12-1 undeva la 150$ in wallet insa nici acum tranzactia nu e confirmata, iar la network propagation... 0% (Very Poor). Ce e si mai ciudat ca aproape de fiecare data cand dau refresh, imi apare un mesaj "Maximum concurrent requests for this endpoint reached. Please try again shortly." Am trimis si un ticket pe pagina lor de suport insa nici un raspuns... Am mai cautat si pe google sa vad despre ce e vorba insa nimic concret. Ce am aflat e doar ca au mai avut problema asta si prin februarie, anul curent.

A mai patit cineva asa astazi? Stie careva despre ce e vorba?

yqPPKV1.png

Ay22UPx.png

LE: Acu am observat ca detaliile din hash-ul corespunzator tranzactiei zice cu totul altceva :|

hHJ9qdt.png

Edited by myusauser2015
Link to comment
Share on other sites

Vezi update-uri pe https://twitter.com/blockchain

Oricum este cunoscut faptul ca intreaga retea de bitcoin este sub atac sustinut de mai multa vreme. Sunt deschise n topicuri pe bitcointalk referitor la asta. Stai linistit, o sa dureze ceva vreme pana se confirma si primesti banii (daca nu i-ai primit deja) insa pana la urma vor ajunge.

Link to comment
Share on other sites

Macar au facut ceva... Dupa ce i-am stresat cu 10.000 de tickete...

V-am zis sa asteptati linistiti ca sa rezolva intr-un fel sau altul dar voi

.

Daca intelegi logica bitcoinului iti dai seama ca nu are cum sa-ti dispara din wallet (doar in caz de ciordire). E nevoie de timp si rabdare si isi va reveni eventual.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...