Jump to content
albertynos

WordPress WooCommerce 25 Plugin

Recommended Posts

Salut,

Ca tot am primit o multime de Pm-uri pe subiectul amazonului / dropshippingului si a affilierilor, prin care mi se cereau si anumite resurse, vreau sa va dau o lista de plugin-uri crackuite sa spunem...

Unele costa 5 $ altele 50...

Cu acestea sunt sigur ca va puteti face orice fel de shop online / affilieri etc.

La unele va cere codul de activare, doar ignorati-l ca optiunile va merg....

Codecanyon WooCommerce Category Accordion v1.2

Codecanyon License Manager for Woocommerce

Codecanyon WooCommerce Free Gift

Codecanyon Woocommerce Gift Card v1.6

Codecanyon WooCommerce Membership

Refer A Friend for WooCommerce

Smart Offers Woocommerce Extension

Social Commerce WooCommerce Facebook Plugin

WooCommerce Amazon Affiliates v6.2 - Wordpress Plugin

WooCommerce Bookings v1.4.9

WooCommerce Catalog Mode

WooCommerce Coupons Countdown

WooCommerce Customer Relationship Manager v2.4.2

Woocommerce KISSMetrics v1.3.3

Woocommerce Measurement Price Calculator v3.5.1

WooCommerce OrderCustomer CSV Export v3.5.0

WooCommerce PDF Invoice v2.1.4

Woocommerce PDF Product Vouchers v2.1.3

Woocommerce Product Bundles v4.6

WooCommerce Products Image Swapper

WooCommerce Quick Order One Page Shop

Woocommerce Shipment Tracking v1.2.9

WooCommerce Simple Auctions

WooCommerce Social Login and Checkout

WooCommerce Wholesale Prices

Download : Zippyshare.com

Recomand scanarea lor si folosirea pe propria raspundere pentru ca si eu la randul meu le-am colectat de pe internet de-a lungul timpului.

Spor si numai Bine.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Nu am experienta cu membershippul dar aici fiind vorba de woocommerce pentru ca vorbim de preturi, probabil trebuie sa faci variatii mai multe.

 

Adica te duci in woocommerce, adaugi un produs si la ultima categorie, la Variatii adaugi mai multe, cu preturi diferite. Mai pe romaneste faci preturi speciale pentru clase diferite de utilizatorii, in cazul tau normali si premium.

 

Asta e ce imi trece acum prin cap, s-ar putea sa fie gresit...

Link to comment
Share on other sites

eu am aplicat pentru afiliere la amazon si am fost respins ...in prima faza mi-a venit un email de confirmare id'u ...bla bla dupa aia imi vine un alt email si imi spune ca site'u meu nu este complet si continutul nu a putut fi verificat ..bla bla...intrebarea mea cum ar trebui sa arate un site ca sa fie acceptat de ei ce continut trebuie sa fie pe el.., as fi recunoscator daca cineva ar putea sa ma ajute cu asta...multumesc anticipat 

Link to comment
Share on other sites

On 13/03/2016 at 8:38 PM, unk0wn said:

eu am aplicat pentru afiliere la amazon si am fost respins ...in prima faza mi-a venit un email de confirmare id'u ...bla bla dupa aia imi vine un alt email si imi spune ca site'u meu nu este complet si continutul nu a putut fi verificat ..bla bla...intrebarea mea cum ar trebui sa arate un site ca sa fie acceptat de ei ce continut trebuie sa fie pe el.., as fi recunoscator daca cineva ar putea sa ma ajute cu asta...multumesc anticipat 

 

Nu e vorba de sute de produse.

 

Trebuie sa te asiguri ca nu arata ca un shop ci mai mult ca un site de reviweri.

 

Adica importi produsele pe site cum stii cu dupa care scrii un articol la ele, vii si cu alte linkuri, etc.
 Daca era doar de importat cu descrierea lor era simplu, toti eram milionari acum.

 

Trebuie sa ai toate paginile create OK (faq, terms, how to, help, etc)

 

Trebuite sa stipulezi undeva pe prima pagina ca esti afiliate cu Amazon LLC...etc...

 

 

Sunt destule conditii..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...