Jump to content
BkD.Service

Ce parere aveti de cei care au murit in club?

Recommended Posts

Imi pare rau sincer pentru cei afectati;

In acelasi context , cel putin eu, nu sufar sa vad cum tot se trezesc oamenii (sunt cam aceeasi needucati la fiecare "eveniment nefericit") cu aberatii aduse gen:

"N-avem spitale, 100000x biserici, etc".

Dap, este adevarat si asta, dar as zice ca vina acelor institutii si a guvernului ( Defapt este vina noastra pentru ca permitem cacaturi de genu', destul de ironic. Nu va mai frecati atata ca pana o sa ajunga majoritatea populatiei - de la tara - sa inteleaga ca credinta nu se cumpara cu bani vor mai trece ani BUNI ) este in proportie de 10-15% ( nici macar ).

Ca sa nu mai vorbim de vina REALA a institutiilor care se ocupa cu documentele oficiale cu privire la siguranta cladirilor,patronii care ( ilegal presupun ) fac show-uri pirotehnice si cumpara aceste documente cu spaga de rigoare la primarii si multe alte ilegalitati. Nu este un caz unic, chestii de genu se intampla foarte des iar noi ne dam seama doar prin evenimente nefericite, cand trebuie sa moara oameni ca sa dam importanta acestor lucruri.

Aveti si o poza mai jos cu nefericitii oameni care ( zic eu ) cred ca "the roof is on fire" face parte din spectatol.

poza

Edited by seboo00111
Link to comment
Share on other sites

https://imgur.com/a/CpcHm

"La finalul concertului, membrii trupei au vrut sa faca o surpriza celor prezenti si au avut doua focuri de artificii. Au aprins artificiile si unul din stalpii din fata scenei, care era capitonat cu burete, s-a aprins din cauza scanteilor. A luat foc instantaneu, iar focul s-a ridicat spre tavan, unde sunt niste grinzi de lemn. Imediat au luat foc acele grinzi de lemn... In aproximativ 30 de secunde era haos. Fara geamuri, o singura iesire... nimeni nu stia pe unde sa iasa, ce s-a intamplat...

Initial a fost o situatie amuzanta, as putea spune, pentru ca vocalistul trupei a spus: "La foc nu ne asteptam"... Chiar nu se astepta nimeni la foc si toti au inceput sa rada, dupa care s-a creat o stare de panica."

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti de cei care au murit in club?

Intrebare mai cretina doar pseudo-reporterii/jurnalistii de la iRealitatea/Latrina 3 mai puteau pune . Ce parere ai putea avea despre o persoana decedata ? Te-ai putea bucura ? In nici-un caz ! E o tragedie ce s-a intamplat, nu rezolvam nimic daca continuam sa discutam/intram in polemici fara sens. Nu noi stabilim cine e vinovat si sigur nu ne va lua nimeni in considerare comentariile de pe forum. Singurul lucru pe care il mai putem face e sa donam sange, cei care putem, si sa speram ca cei din spital se vor face bine .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...