Jump to content
antgsm

Ajutor sa ma intorc in viitor

Recommended Posts

Salut am nevoie de ajutorul unora dintre voi ca sa ma intor in viitor.

Am ramas blocat aici intre data de 7.11.2015 si 7.11.2042, dar acesta este destinul sa ma ajute cineva de pe acest forum.

Ce detin:

- am destui bani din timpul vostru cash sau pariuri sa va platesc sa ma ajutati

- am posibilitatea sa cumpar tehnologia hardware cea mai buna din timpul vostru

- platesc cash sau cu pariuri cum doriti ( negociem aici prefer cash)

Problema consta in:

- calatoria in timp prevede stabilirea unei rute exacte (foarte exacte strict exacta)

- ruta se stabileste prin efect si cauza in timp

- ruta se alege pe traseul ce are cota cea mai buna in timp (ex. o familie de doctori, ingineri..etc..care sa nu se intrerupa brusc ) aici stabilesc eu cursul.

Ce am nevoie de la voi:

- un soft care sa imi arate pe baza datelor introduse o statistica de continuitate a familiei X in timp, calculand o multitudine de variante ce ar duce la oprirea continuum-ului ( aici colaboram ), softul trebuie sa faca analiza si pe un canal de comunicare stabil pentru 40 de ani de acum in colo pe care sa il utilizam pentru a imi deschide portalul ( utilizam microsoft in trecut dar trebuie verificat de fiecare data ).

In 2030 CERN deschide primul portal de calatorie in timp pentru studiu iar in 2040 devine public, inter dimensional spatiu-timp. Anul acesta va fi primul contact cu viata extraterestra. Anul care vine este decisiv pentru toata umanitatea adica 2016, din acest motiv venim noi la chemarea voastra.In 2030 deja exista staza iar realitatea virtuala multidimensionala inlocuieste viata obisnuita pentru cei cu bani, asta deca se trece de anul 2016 ! Cineva din Romania a invetat modularea internetului in sunete vibratii si in curand in emotii, o pagina de web se va incarca in corpul persoanei apropiate in cateva se cunde pe baza de emotii cerebrale, sunete si vibratii - atingeri corporale.

Daca ceva intervine in cauza efect datele se modifica si ramai blocat, ca sa te intorci trebuie sa risti si sa calculezi rutele asa ceva inca nu exista aici trebuie facut pe baza informatiilor mele deoarece nu mai exista browsere in timpul acela si trebuie sa integrez protocoalele de modulare/demodulare I/O din 204X ( dar nu pot sa stiu momentan ce va mai fi deschis in 2040 din cauza unei errori, ce domeniu , ce companii, ce IPX..etc).

Preferam mai mult sa public pe undernet onion 2015 dar ordinele asa au fost sa gasesc pe cineva aici in caz ca merge prost ceva.

Nu imi trebuie neaparat un soft daca cineva are o minte care sa calculeze variantele de linii si curbura interspatiale ale cauzelor si efectelor sa zica.

Pret: 100000 euro cash sau btc sau pariuri

Nu am memorat user-ul de pe acest forum, email sau parola toate sunt random, daca acest post se sterge sansele se reduc la 10% sa mai pot pleca inapoi

Edited by antgsm
Link to comment
Share on other sites

Ne poti spune cand a murit Iliescu?

Iliescu e mort de mult. Mai exact din 21 decembrie 2004, ora 12:45, a fost gasit in una din toaletele de la Palatul Parlamentului.

Se crede ca a fost un infarct produs de faptul ca a aflat ca nu mai poate candida la presedintie.

De atunci umbla dezgropat.

Link to comment
Share on other sites

@antgsm In viitor ti-am explicat destul de clar sa ma contactezi eu sunt salvarea ta. Trebuia sa mai imi dai inca 20.000$ pentru proiectul asta adresa mea de btc este tot aia astept sa imi dai diferenta de bani si sa iti termin proiectul ca sa poti sa te intorci inapoi

Link to comment
Share on other sites

@Kalyselo sunt pacienti de la spitalul de psihiatrie care au scapat din neglijenta unui instalator ce venise sa repare ceva pe la toaleta de la pavilionul unde erau ei internati. Odata iesiti afara au reusit sa evite agentii de paza fiindca au muscat din gardul spitalului pana au facut o gaura ca sa poata iesi (bucatile din gard nu mai sunt de gasit !).

Va rog mult, cine poate sa-mi dea detalii despre ei este rugat sa-mi trimita PM !

Sunt pacienti foarte periculosi care NU si-au luat medicatia, nu incercati sa-i contraziceti sau sa-i imobilizati, daca-i vedeti chemati de urgenta personalul autorizat sa-i prinda !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...