Jump to content
snoopeu

Vand site/baza de date Filme si Seriale 8.000+

Recommended Posts

Salut RST, cum spune si titlul, vand site sau baza de date de filme si seriale care are peste 7.500 filme si seriale. (imi cer scuze pentru titlu, aveam impresia ca am 8.500 nu 7.500)

Folosind cuvantul "vand" vreau sa spun ca scot la licitatie site-ul si baza de date (nu vreau comenturi, sau P.M-uri cu "zi frate cand ceri" s.a.m.d. Astept licitatiile voastre.

Site-ul are un trafic de 1.000-1.500 unici in timpul saptamanii si de vineri pana duminica undeva la 1.700-2.000 unici.

Cateva dovezi cu numarul filmelor/serialelor, cu vizitele, s.a.m.d. [ aici ]

Nu pun numele site-ul, nu-l trimit prin P.M, doar mai aduc alte poze cerute, cei care sunt interesati.

Daca credeti ca am uitat sa mai adaug poze cu ceva important, trimiteti un P.M ca sa pot face update la post cu pozele cerute.

LICITATIA INCEPE DE LA 1$ PENTRU SITE

LICITATIA INCEPE DE LA 1$ PENTRU BAZA DE DATE

Edited by snoopeu
Link to comment
Share on other sites

Un sfat amice, nu mai pune asa ceva sau cand o sa intri o sa ai ban si nu sti de unde.. Nu se mai vinde nimic de genul..

//Daca e al tau personal cred ca se accepta!

Multumesc de sfat.

P.S: Normal ca este al meu, nu cred ca as putea vinde ceva ce nu imi apartine

Link to comment
Share on other sites

Specific Romanesc. Toti sarlatanii morti de foame care cauta anturaj pe forumuri Romanesti, are rost sa va iau in calcul?

scuza-ma dar la ce te asteptai cand ai zis ca LICITATIA INCEPE DE LA 1$ ?

daca licitatia incepe de la 1$ inseamna ca asta e suma minima pe care o vrei. eu stiu ca la licitatii asa se bideaza, incepi de la suma minima si urci pana cand ramane unu singur care bideaza.

edit: cand scoti un produs la licitatie poti avea surpriza sa nu il vinzi cu cat te-ai asteptat. inainte de a organiza o licitatie te-ai interesat macar sa vezi care sunt regulile de baza ?

nu te supara pe mine dar explica-mi si mie ce intelegi tu prin licitatie.

ofer 4$

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...