Jump to content
zender333

ucore.ro

Recommended Posts

Forum IT

http://ucore.ro

Astept pareri si sugestii.

Orice sut in fund este un pas in plus.

1. uCore nu inseamna nimic. Daca ii spui cuiva "ucore" la ce crezi ca se gandeste ? Nu sugereaza ca ar avea legatura cu subiectul.

2. "Passion for computers" e atat de vag. Sa fie programare ? Sa fie hacking ? Sa fie hardware ? Sa fie photoshop ?

3. Passion... parca lipseste ceva. Parca e inomplet cuvantul sau asa ceva. Simti nevoia mai mult sa spui "passionate" sau "Passionating" sau ceva de genul decat "passion". Iar scrisul cu negru pe headerul bleu se asorteaza ca nuca in perete.

Link to comment
Share on other sites

1. uCore nu inseamna nimic. Daca ii spui cuiva "ucore" la ce crezi ca se gandeste ? Nu sugereaza ca ar avea legatura cu subiectul.

2. "Passion for computers" e atat de vag. Sa fie programare ? Sa fie hacking ? Sa fie hardware ? Sa fie photoshop ?

3. Passion... parca lipseste ceva. Parca e inomplet cuvantul sau asa ceva. Simti nevoia mai mult sa spui "passionate" sau "Passionating" sau ceva de genul decat "passion". Iar scrisul cu negru pe headerul bleu se asorteaza ca nuca in perete.

Multumesc , spusele tale imi vor fi de ajutor. Eu am subiecte multiple pe forum . Cum sa zic? Passion for hacking , photoshop , programming , hardware :)) Daca e da-mi o idee si un slogan.

Logo-ul am precizat mai sus ca nu gasesc cine sa-mi faca iar eu nu am experienta in ps. Daca ma poti ajuta tu , te-as aprecia. dar nu cu shell-uri cum a facut-o farse mai sus

Link to comment
Share on other sites

University Accused Of Accepting $1 Million For Exposing Tor Users, FBI Denies - ?tiri IT ?i securitate - uCore - Forum IT

In subiectul asta "declaratia" e scrisa cu galben, imposibil de citit, daca tot dai copy-paste, macar schimba fontul...

In rest mi se pare ok, content cam putin, dar se intelege, e la inceput.

Am modificat culoarea textului. Si am adaugat un logo .Multumiri lui Hazzard , Alte pareri?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...