Jump to content
Guest Nemessis

Vladuz a fost prins

Recommended Posts

Mah sunt copii care se inasc destepti pu si simplu

daca nu ma insel in china era unu care la 2 ani facea exercitii din cap cu radical si la 5 ( incredibil ) face contabilitatea la o firma adica ajuta la inmultiri si tot felu da era destept rau .....

Link to comment
Share on other sites

Mah sunt copii care se inasc destepti pu si simplu

daca nu ma insel in china era unu care la 2 ani facea exercitii din cap cu radical si la 5 ( incredibil ) face contabilitatea la o firma adica ajuta la inmultiri si tot felu da era destept rau .....

da! dar numai in China. Am prieten in Beijing si mi-a zis: astia ii angajezi cu duzina dar pana nu le zici ce sa faca pas cu pas nu se baga. Dupa aia, intrec roboteii japonezi in calcule si manufactura. Nici ei nu stiu ce fac.

Erau niste filme pe youtube cu secretara perfecta, tot chineza (j'de sute de stampile/minut si j'de calcule astronomice pe hartie pe minut)

Link to comment
Share on other sites

...lau prins de pwla pe vladutz

...in primul rand "vladutz" nu ii doar o singura persoana iar numele complet a "lui" vladutz ii Bubu Vladutz aka Bubuxxx...:lol:

...ca de obicei autoritatile bat pwla de noi "average people in average world"

Link to comment
Share on other sites

Bai baieti.. il stie cineva de aici personal pe vladuz? Pareri.. da, de fapt un forum pe asta se bazeaza, insa ca idee, eram arestat si eu, cand l`au luat pe el. Si.. psss, baietiii, omu era cautat, si a facut o greseala, minora, de altfel majora, de a folosi un BNC cumparat de la un om care il considera prieten. Ca om, este un tip fff OK, iar ca hack.. trageti voi concuziile.

Link to comment
Share on other sites

Bai baieti.. il stie cineva de aici personal pe vladuz? Pareri.. da, de fapt un forum pe asta se bazeaza, insa ca idee, eram arestat si eu, cand l`au luat pe el. Si.. psss, baietiii, omu era cautat, si a facut o greseala, minora, de altfel majora, de a folosi un BNC cumparat de la un om care il considera prieten. Ca om, este un tip fff OK, iar ca hack.. trageti voi concuziile.

ioaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

"Petzy points at the date"

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Bai baieti.. il stie cineva de aici personal pe vladuz? Pareri.. da, de fapt un forum pe asta se bazeaza, insa ca idee, eram arestat si eu, cand l`au luat pe el. Si.. psss, baietiii, omu era cautat, si a facut o greseala, minora, de altfel majora, de a folosi un BNC cumparat de la un om care il considera prieten. Ca om, este un tip fff OK, iar ca hack.. trageti voi concuziile.

Te-ai trezit sa faci si tu un post ca sa-ti mai cresti numarul de inutilitati aduse forumului. Nu ne intereseaza faptul ca il cunosti personal pe Vladuz si nici ca a fost prins folosind un BNC cumparat. Ne-a oferit doar o lectie Vlad si anume aceea ca sa nu folosesti hacking-ul in scopuri distructive.

Link to comment
Share on other sites

Synthesis = esti prost. Asa de usor a fost sa fac o afirmatie.. insa nu stiu daca este fondata sau nu. Banuiesc ca tot atat de usor ti`a fost si tie.. nu stiu daca este bine sa facem afirmatii gratuite, pt a parea "shmecheri" , "bazati" , hackeri etc. Nu am observat sincer.. ca este un topic de.. demult, sa zic asa.

In fine, spor la treaba la toata lumea

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Synthesis = esti prost. Asa de usor a fost sa fac o afirmatie.. insa nu stiu daca este fondata sau nu. Banuiesc ca tot atat de usor ti`a fost si tie.. nu stiu daca este bine sa facem afirmatii gratuite, pt a parea "shmecheri" , "bazati" , hackeri etc. Nu am observat sincer.. ca este un topic de.. demult, sa zic asa.

In fine, spor la treaba la toata lumea

Cand o sa treci de pubertate, o sa ai dreptul sa ma faci prost. Pana atunci, stai in banca ta. Daca zici ca nu ai observat ca a fost un topic de demult, ce cautai in el? Ai auzit si tu undeva de Vladuz si gata, ai venit sa ne luminezi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...