Jump to content
wirtz

Buzau.

Recommended Posts

Salut,

Vba de afaceri ce nu pot fi discutate pe net cu toate ca-s legale.

.

Salut. Cineva din galati ? Vreau sa discutam f2f despre niste combinatii ce nu pot fi discutate pe net , cu toate ca n-au nici-o legatura cu furtul de masini din parcarea politiei si spargeri de magazine ce comercializeaza tampoane. PS : Doar pentru cei care au sub 10 posturi si conturi facut de cel mult luna trecuta.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Cineva din galati ? Vreau sa discutam f2f despre niste combinatii ce nu pot fi discutate pe net , cu toate ca n-au nici-o legatura cu furtul de masini din parcarea politiei si spargeri de magazine ce comercializeaza tampoane. PS : Doar pentru cei care au sub 10 posturi si conturi facut de cel mult luna trecuta.

io bos smr mama ;)

Link to comment
Share on other sites

exact... tocmai eu... nu? :))) mai omule, uite aici:

exact omul potrivit sunt eu pt asa ceva :))) hai la o bere si discutam mai multe despre cum e treaba cu nationalismul si ce presupune. din anumite articole redactate ai lua niste bani cu tot cu acces la conturi precum adsense si alte firme publicitare. am nevoie de patrioti pentru articole insa nu date pe net. le vreau in mana. plus ca mai exista si alte treburi din care ies bani in mod legal insa metodele le tin mai asa...

p.s.: nationalismul condamna acest lucru (a te droga/pastila). nu vreau sa fac nimic nasol. doar ca nu doresc sa discut pe net. motivul? se afla daca ne vedem. da un search pe google la numele meu (marius tranca fascist) , e simplu, nu am chef de probleme. treaba e legata de nationalism si anumite persoane de pe Plevnei stau si pe aici....

p.s. 2: nu iti mai pune locatia la profil si nici poza; eu macar am fost condamnat si e egal cu zero ca ma ascund sub un user sau nu.. insa nu iti doresc sa treci prin anumite lucururi sau sa intre ei sa te fileze. ai putin cap.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

@wirtz presupunerea a fost bazata pe poza ta de profil si discretia potului tau. a fost doar o curiozitate si nimic mai mult. cel putin nu am luat cerinta ta la 'misto' precum postarile anterioare.

Cat despre profil. Nu ma deranjeaza din moment ce nu ma ocup cu nimic ilegal. Ce rost are sa ascund ceva ce poate fi gasit in cateva secunde/minute.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@wirtz presupunerea a fost bazata pe poza ta de profil si discretia potului tau. a fost doar o curiozitate si nimic mai mult. cel putin nu am luat cerinta ta la 'misto' precum postarile anterioare.

Cat despre profil. Nu ma deranjeaza din moment ce nu ma ocup cu nimic ilegal. Ce rost are sa ascund ceva ce poate fi gasit in cateva secunde/minute.

ok :) ... aparentele insala, plus ca e o simpla tigara... stai linistit. ai un +rep de la mine ca arunci vina pe drogati.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Ar fi fost chiar ca pula sa va amendeze pentru asa ceva.

chiar am fost chemati a 2a zi iar.... inclusiv s-au dus sectoristii pe la parintii celor ce au participat sa ii anunte cum ca umbla cu extremisti care protesteaza antidrog. iti dai seama ce penalitate. in fapt, nici protest nu era, era o simpla campanie de informare. ma rog. scuze de offtopic.

detalii aici: Buz?u: Extremi?tii au protestat contra etnobotanicelor | adevarul.ro

UPDATE: REVOLTATOR: POLITIA TINE PARTEA TRAFICANTILOR DE DROGURI! VIDEO SOCANT! - Nationalisti.ro — Nationalisti.ro

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...