Jump to content
sandabot

Cumpar trafic fals

Recommended Posts

Stiu ca am mai cumparat acum cativa ani o campanie de 30 de zile in care zi de zi primeam un anumit numar de vizitatori ce aveau ca sursa keyworduri din motoare de cautare .

Iti pot aduce eu , ii pot pune sa iti dea si click pe reclame si sa vina din ce surse vrei . Pot aduce 100.000 pe zi sau si mai mult doar sa iti tina serverul :)

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu nu face afaceri cu astia cu putine posturi deoarece sunt tepari.

Si daca faci afaceri foloseste PAYPAL, CA nu iti iei teapa

Nu uita ca si tu ai avut candva putine posturi . Cu totii trebuie sa avem un inceput iar ala nu poate fi decat de la 0 . Hai sa nu mai fim rai si sa catalogam toti romanii ca fiind hoti . O zi buna !:)

Link to comment
Share on other sites

Foloseste https://hitleap.com/ poti aduce sute de mii de vizite pe zi GRATUIT, necesita sa ti deschis un program in calculator care strange minute si cu acele minute faci vizite, adica cat ti pc-ul deschis, faci sute/mii de vizite pe site. Sau poti cumpara minute d-alea de la ei sau premium, ceva gen cu 10 euro faci vreo 500.000 de vizite sau nu mai stiu cum era, il foloseam eu. Pastreaza-ti banii, nu da la marlanii astia care-ti ofera gratis prin hitleap si tie iti cer bani.

Link to comment
Share on other sites

Foloseste https://hitleap.com/ poti aduce sute de mii de vizite pe zi GRATUIT, necesita sa ti deschis un program in calculator care strange minute si cu acele minute faci vizite, adica cat ti pc-ul deschis, faci sute/mii de vizite pe site. Sau poti cumpara minute d-alea de la ei sau premium, ceva gen cu 10 euro faci vreo 500.000 de vizite sau nu mai stiu cum era, il foloseam eu. Pastreaza-ti banii, nu da la marlanii astia care-ti ofera gratis prin hitleap si tie iti cer bani.

Cu un singur PC si cont Regular poti face in jur de 1008 minute pe zi (70% din 1440), iar cu 1008 minute ajungi la vreo 6.000 Hits daca setezi sa iti vina trafic de 10 secunde, din astea 6.000 in jur de jumatate sunt contorizate. Nu e tocmai gratis toata faza, convine daca ai pc-uri pe care le poti tine deschise 24/24 sau vps-uri, in rest nu prea se merita.

@Kay97 eu nu am oprit pc-ul de peste 3 ani de zile, dar cand faceam trafic fals cu el parca aveam premium, faceam foarte multe vizite pe zi. Si este gratis decat sa cumpere de la altii care ofera 500 trafic pe zi cu 10 euro sau asa mai departe.

Iti repet, cu un singur PC nu prea faci mare chestie, chiar si cu premium. Cu premium iti da 100% din minute, adica 1440 minute pe zi/pc si poti tine pana la 5 pc-uri pe un singur cont. Sa monetizezi acel trafic este destul de greu, daca cunosti vreo metoda de monetizare te rog sa imi dai PM, este vorba de mai mult de 60.000 minute pe zi (minim 60 vps-uri care pot ajunge pana la 200-250), sunt interesat de un parteneriat.

Edited by Kay97
Link to comment
Share on other sites

hitleap-ul aduce trafic de pe hitleap, ca sa setezi tu sursele trebuie sa platesti, exact nu stiu impactul asupra google cu traficul de pe hitleap.. unii zic ca scade rank-ul unii zic ca e bun daca setezi sursele, eu l-am folosit si nu am vazut nici plus nici minus(parca scade putin rank-ul pe versiunea free), in plus hitleap-ul trebuie utilizat cu antivirus sau rdp, masina virtuala etc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...