Jump to content
messi4h_y

PHPFusion.RO Hacked

Recommended Posts

sa iti spun parerea ?

Esti ratat dute`n mm ! Ce ti-au facut phpfusion.ro sa le faci deface , mai ales ca sunt si romani , in plm de oameni , luati in mana un bug si va apucati sa faceti totu` praf.

Sa stii si tu , ca mai mult castigai daca ii anuntai decat faceai deface , iti garantez eu ca acolo sunt cel putin 10 oameni care stiu de 5 ori mai mult ca tine.

Unde mm iti e etica , copil ratat.

Daca erai in war cu ei sau ceva totusi puteai doar sa te semnezi da nu sa te apuci in plm sa te pisi pe munca a catorva oameni ( desii cred ca au backup )

Link to comment
Share on other sites

sa iti spun parerea ?

Esti ratat dute`n mm ! Ce ti-au facut phpfusion.ro sa le faci deface , mai ales ca sunt si romani , in plm de oameni , luati in mana un bug si va apucati sa faceti totu` praf.

Sa stii si tu , ca mai mult castigai daca ii anuntai decat faceai deface , iti garantez eu ca acolo sunt cel putin 10 oameni care stiu de 5 ori mai mult ca tine.

Unde mm iti e etica , copil ratat.

am avut niste probleme cu ei acum ceva timp... cu o baza de date... au fost ff nesimtiti.

Link to comment
Share on other sites

sa iti spun parerea ?

Esti ratat dute`n mm ! Ce ti-au facut phpfusion.ro sa le faci deface , mai ales ca sunt si romani , in plm de oameni , luati in mana un bug si va apucati sa faceti totu` praf.

Sa stii si tu , ca mai mult castigai daca ii anuntai decat faceai deface , iti garantez eu ca acolo sunt cel putin 10 oameni care stiu de 5 ori mai mult ca tine.

Unde mm iti e etica , copil ratat.

am avut niste probleme cu ei acum ceva timp... cu o baza de date... au fost ff nesimtiti.

Hai vere fi serios , ca asta a luat admin la ghici + chiar daca era in war cu ei totusi se putea semna intr`un colt or undeva sau preferabil ii anunta.

Eu zic ca totusi era mai bine daca ii anunta castiga si respect + datea bine la imagine + poate si reclama pe viitor si recunostinta.

Tu daca gasesti in fata blocului cheia de la apartamentul vecinului ce faci .. te duci sa te caci peste tot in casa omului ( pt. ca te a injurat odata si a fost nesimtit ) or te duci si ii dai cheia inapoi.

Aprecieaza si tu care varianta e mai buna.

Link to comment
Share on other sites

sa iti spun parerea ?

Esti ratat dute`n mm ! Ce ti-au facut phpfusion.ro sa le faci deface , mai ales ca sunt si romani , in plm de oameni , luati in mana un bug si va apucati sa faceti totu` praf.

Sa stii si tu , ca mai mult castigai daca ii anuntai decat faceai deface , iti garantez eu ca acolo sunt cel putin 10 oameni care stiu de 5 ori mai mult ca tine.

Unde mm iti e etica , copil ratat.

am avut niste probleme cu ei acum ceva timp... cu o baza de date... au fost ff nesimtiti.

Hai vere fi serios , ca asta a luat admin la ghici + chiar daca era in war cu ei totusi se putea semna intr`un colt or undeva sau preferabil ii anunta.

Eu zic ca totusi era mai bine daca ii anunta castiga si respect + datea bine la imagine + poate si reclama pe viitor si recunostinta.

Tu daca gasesti in fata blocului cheia de la apartamentul vecinului ce faci .. te duci sa te caci peste tot in casa omului ( pt. ca te a injurat odata si a fost nesimtit ) or te duci si ii dai cheia inapoi.

Aprecieaza si tu care varianta e mai buna.

iti dau dreptate si tie. :)

Link to comment
Share on other sites

~Xenoger asta este parerea ta,nu vreau sa incep o cearta aici cu tn pentru ca nu merita dar contoleaza-ti vocabularul te rog.

EDIT : Ce faceam daca spuneam adminilui ca e un bug?

EDIT2 : Ce cauti frate pe un site de hack,dute pe un site de securitate,sau pe ceva religios..daca acest site se pretinde a fi in acest domeniu.

EDIT3 : Uitate frate pe site-uri adevarate de HACKING,gen hy,h-y si multe altele..au o sectiune ShowOff..unde acei oameni,care se pretind sau sunt hackeri..isi arata abilitatile de hack..nu vei vedea acolo unu care a spart un cont de admin(pe un site destul de cunoscut) sa raporteze unui admin un bug..schhh!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Stai linistit ca si pe h4ck--y0u sau h4cky0u exista ratati, nu doar in Romania. Diferenta este ca ei au 5-10 oameni bazati din cateva zeci de mii de membrii iar noi tot cam la fel la 10.000. E treaba voastra ce faceti si cui faceti dar nu putem lasa postarea show-off pe rstzone atata timp cat hostingul nu ne permite. Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

hehehe ... te'ai speria daca am redeschide show off la noi ... am fost inchisi de n ori pentru ca noi cand vrem sa show off nu ne dam in barci cu siteuri bashite de genul asta ...

toata lumea stie ca eu sunt cel mai infocat sustinator al redeschiderii show-off dar daca il redeschidem vom fi inchishi din nou si e nasol .... mai bine asa decat deloc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...