Jump to content
Askiel

Am nevoie de ajutorul vostru.

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul am nevoie de ajutorul vostru, mai exact am nevoie de 0.01$ PayPal. O sa ii inapoiez cat mai repede posibil (probabil maine, poimaine)

Cine ma poate ajuta sa imi raspunda aici iar eu voi trimite adresa in privat.

P.S: Am nevoie de 0.01 $ pentru un VPS de la InterServer, vreau sa testez ceva. Il luam eu dar din nefericire nu imi mai stiu parola de la paypal, iar acolo aveam ceva banuti si imi zice ca nu am terminat nu stiu ce tranzactie si nu pot da Request password, o sa incerc sa dau de ei prin telefon.

Edited by Askiel
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

P.S: Am nevoie de 0.01 $ pentru un VPS de la InterServer, vreau sa testez ceva. Il luam eu dar din nefericire nu imi mai stiu parola de la paypal, iar acolo aveam ceva banuti si imi zice ca nu am terminat nu stiu ce tranzactie si nu pot da Request password, o sa incerc sa dau de ei prin telefon.

?i cum naiba accesezi PayPal-ul pentru a face plata? Trimite-mi adresa de e-mail

Link to comment
Share on other sites

L-ai prins :)) s-a speriat :))

@Askiel Nu stiu ce ai vrut sa faci dar esti un mincinos, daca vroia cineva sa-ti dea acei 00.1 $ unde ti trimitea ? daca nu mai stii parola la paypal ? prin Fan Curier ?:)))

Poate omul si-a facut alt cont, de ce sari imediat cu gura?

ON: Daca mai ai nevoie, pm me.

Link to comment
Share on other sites

Poate omul si-a facut alt cont, de ce sari imediat cu gura?

ON: Daca mai ai nevoie, pm me.

Nu avea rost sa ii mai raspund, am folosit contul fratelui meu. Si ma ajutat @zonamea iti multumesc pentru dislike, vad ca folosesti cu cap butonul de DISLIKE. (macar daca aveai vreun motiv)

Edited by Askiel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...