Jump to content
zbeng

deep web ... tor ...magazine

Recommended Posts

Ba voi nu sunteti sanatosi, orice exista pe magazinele de pe deep web sunt ori droguri, ori arme, ori lucruri cardate.

Plus ca majoritatea nu se risca sa faca stocuri, asa ca se folosesc de adresa voastra cand cardeaza itemul .

Pentru o reducere de 50% sa nu va manance in cur sa va riscati dosarul.

Link to comment
Share on other sites

Ba voi nu sunteti sanatosi, orice exista pe magazinele de pe deep web sunt ori droguri, ori arme, ori lucruri cardate.

Plus ca majoritatea nu se risca sa faca stocuri, asa ca se folosesc de adresa voastra cand cardeaza itemul .

Pentru o reducere de 50% sa nu va manance in cur sa va riscati dosarul.

WTF!? Ai cumparat vreodata ceva de pe un astfel de market sau te trezesti vorbind?

@zbeng gasesti ceea ce cauti unde ti-am trimis in inbox. Daca ai intrebari PM me.

Link to comment
Share on other sites

WTF!? Ai cumparat vreodata ceva de pe un astfel de market sau te trezesti vorbind?

@zbeng gasesti ceea ce cauti unde ti-am trimis in inbox. Daca ai intrebari PM me.

Ala de se trezeste vorbind esti tu. Tipul de mai sus are dreptate, faci pe dropul si ala iti cumpara cu billing de cc si shipping adresa ta.Nu e prima chestie unde pui botul , la fel si cu Wishlistul de Amazon cu 20% reducere sau ce mai palavrageai tu acolo.

Link to comment
Share on other sites

Eu cred c? voi chiar nu sunte?i normali la cap.

Suntem în ?ara în care unu de 17 ani a fost arestat pentru propagand? islamist? pentru c? avea un cont de facebook cu caractere dubioase.

?ara în care un ungur e ?inut în arest pentru tentativ? de a r?sturna ordinea constitu?ional? doar pentru c? la o pizzerie cu prietenii a zis "le-a? planta o pizza s?n?toas? românilor de 1 decembrie".

?I VOI VORBI?I C?CATURI DIN ASTEA PE UN FORUM PUBLIC?

CLOSED.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...