Jump to content
Sadiq

Inchiriez servicii hacker pt deface

Recommended Posts

Salutare nu stiu daca ma cunosti , contul acesta este unul la vrajeala , numele meu adevarat este Nox3 , daca ai auzit de mine inseamna ca sti ce pot sa fac daca nu , ma poti cauta pe internet .... cat esti dispus sa oferi pentru a da deafeace la website , si cat esti dispus sa oferi pentru a iti oferi backup la acel site .. te rog sa lasi PM cu site si detalii , Multumesc.. , cu drag ( R-NET, R-SEC & SteelFlag Hacking )

Link to comment
Share on other sites

Salutare nu stiu daca ma cunosti , contul acesta este unul la vrajeala , numele meu adevarat este Nox3 , daca ai auzit de mine inseamna ca sti ce pot sa fac daca nu , ma poti cauta pe internet .... cat esti dispus sa oferi pentru a da deafeace la website , si cat esti dispus sa oferi pentru a iti oferi backup la acel site .. te rog sa lasi PM cu site si detalii , Multumesc.. , cu drag ( R-NET, R-SEC & SteelFlag Hacking )

Numele tau adevarat "Nox3"? Zii sa mori tu :)) Mergi nene si tepuieste kinderi in alta parte.

Oricum, am vorbit cu respectivul in privat si defapt nu el a fost "tepuit" ci o cunostinta si defapt e vina cunostintei ca nu a citit T&Cs cum trebuie si nu a ascultat sfatul altora. Daca ar fi fost fraudat cu ceva respectivii actioneaza ca si entitate juridica, au detaliile publice si s-ar fi invartit de parnaie. Mai are ceva cai de rezolvare care ii le-am recomandat.

Nu se rezolva totul cu ghiorlania... mai e nevoie si de nitel creier!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...