Jump to content
visionpro

Salutari

Recommended Posts

Salut....sunt un mic licean cunoscut sub aliasul de VisionPRO-...ma joc cu cateva chestii banale as zice....sqlinjection , boti , brute force  and other basic script kiddies jobs :)) stiu java c++ si html la nivel mediu as spune. Acum doi ani lucram ca designer pe freelancer dar m-am lasat pentru simplul fapt ca imi luam multe "tzepe" si am zis sa ma las...momentan din punct de vedere al statului roman sunt somer.....adica stau un an pe tusa din cauza ca nu imi place acest sistem infect de invatamant si am avut destule absente incat dragutul meu liceu sa isi permita sa imi dea eject . Ca sa puteti privi situatia macar din exterior tin sa precizez ca liceul meu a fost odata primul din oras si acum trag de noi ca de niste caini morti sa ajunga dinnou pe primul loc....In alta ordine de idei as vrea sa imi maresc portofoliul de cunostinte in materie de securitate si pentest... :) mi s-a parut o comunitate destul de bine pusa pe picioare cu oameni care stiu cateva pe aici... Astept viitoare colaborari :) 

Link to comment
Share on other sites

Da' bine ma desteptule ca blamezi tu sistemul de invatamant din Romania. O fi el de rahat ca se schimba legi de la an la an si de la ministru la ministru dar sa fim seriosi, cei care pun bazele educatiei sunt tot profesorii. Si nu toti sunt idioti, chiar daca sunt multi.

Si daca tu vii cu texte de genul: " si am avut destule absente incat dragutul meu liceu sa isi permita sa imi dea eject " pai foarte bine ti-a facut. Iti place sa fii junky prin spatele liceului sau sa o arzi pe la terase cu aifonu in mana in timpul orelor. Dute la scoala si pune mana pe carte, dupa sa vii cu argumente pentru care sistemul de invatamant e infect.

O ardem cu sqli si avem nivel mediu in java si c++, pai cu astfel de cunostinte trebuie sa castigi atat de bine incat sa te doara in fund de ce zicem noi pe aici. Dar stai, nu te angajeaza nici dracu fara 12 clase si fara bac.

Felicitari, esti un *egzemplu pentru tot tineretul romanesc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...