Jump to content
Guest Nemessis

Mesaj pentru RST TEAM

Recommended Posts

Guest Nemessis

Am adaugat un nou forum cu numele "RST Power" unde vom pune numai rezultatele muncii echipei RST si a membrilor acestui forum care au contribuit tot timpul si au fost fideli. Am inceput sa adaug eu o parte din rezultatele muncii noastre insa este destul de greu si obositor sa o fac de unul singur.

Va rog sa va cautati vechile exploituri, tutoriale, programe, cercetari, metode din domeniul securitatii IT (DOAR CELE CARE SUNT 100% ORIGINALE) si sa le adaugati (preferabil sa nu le mutati) in noul forum. Cei care nu mai au moderator dar totusi au tutoriale originale 100% imi pot da mesaj privat mie sau unuia dintre membrii staff-ului.

Posturile ce prezinta un exploit patched vor fi lasate ca "normale". Cele ce prezinta maxim interes si/sau exploituri/programe ce inca nu au fost patchuite vor fi puse ca "importante".

Repet: totul trebuie sa fie original 100%. Un tutorial de genul "cum sa spargi un forum phpbb folosind un exploit public" nu are ce cauta la rubrica respectiva deoarece prezinta o metoda gasita de altii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...