Jump to content
Ndrey

Scandalul Con quiztador: eCostin contrataca

Recommended Posts

sursa piticu.ro

eCostin ,cunoscut publicului larg ca blogger si avand alte functii prin institutia din Pache Protopopescu, a preluat functia de moderator pe mult iubitul si, in aceeasi masura, hulitul joc, conq uiztador.

Cel putin asta am inteles din mailul pe care l-am primit in seara asta. Un mail in care o gagicutza se plange ca se intampla lucruri ciudate. Ca sa ma conving am intrat pe chat-ul jocului, acum la ora 1, iar acolo harmalaie mare. Lume care se plange ca nu mai are conturi, acuza pe ei (”ei = protv”) ca vor sa distruga jocul, plang dupa moderatorii vechi, ce mai copii disperati.

Pentru amuzamentul alora care nu inteleg rostul si efectul unui asemenea joc, e mailul mai jos. Nu voi divulga nume, nick, IP, asa ca stati linistiti

Buna…..
va trimit un mail pentru ca nu am stiut ce sa fac si cum sa fac… dar am o veste bomba
MEDIA PRO a pus mana [e con quiztador. ro si noii administratori ecostinsimosaic nu stiu sa modereze de nici o culoare habar nu au de HELP jocului si toate alea.... e scandal mare...
toti moderatorii demisioneaza in masa ... mosaic spunea ca ecostin nu stie sa umble cu softul si sa scoata moderatorii... BobbyGuard e un simplu moderator si restul administratorilor sunt simpli jucatori acum.... baza lor de date va fi compromisa moderatorii au acceptat peste 3000 de intrebari noi gresite in proportie de 90 la suta.... jocul se duce de rapa....
[...] PROTV pentru ca promoveaza incultura si prostia ….. prin diverde metode…. [...]

astept vesti de la voi si daca mai vreti si alte informatii va astept …. sunt moderator inca dar stau ascuns sa vad ce si cum se mai intampla…
orice informatii aveti nevoie sunt aici

cu multa stima….

piticu.ro

Link to comment
Share on other sites

eCostin e cel mai distrus om...i-am spus asta si din postura de moderator....si dup-aia am scos bannuri la toata lumea:)))

apropos...Kenpachi..u ai cont pe conquizdashit? shinigami16?

bineinteles acum nu mai sunt moderator:)))

i-am spus in fata ca e un distrus

Link to comment
Share on other sites

asa este fiseru cu intrebari(raspunsuri) este eronat in proportie de 30%, tabelele sql sunt pline de errori, nu se mai ocupa nimeni ele...daca continua tot asa va fi cel mai mare colaps din gaming-ul media local....au aparut cheat-uri pt. raspunsuri, pt. licitatii, pt. conturi..s.a.m.d

Bine ca stiu sa bage reclame cu sila pe gat....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...