Jump to content
DoubleG

PHP Project Example

Recommended Posts

Salut, am facut un php project example pt un prieten, am facut un exemplu pt un inceput de proiect simplu, care sa aiba stric ce m-ar interesa pe mine la inceput, bine structurat si SEO

am ales sa fac din fiecare pagina o clasa, si dupa in clasa pagini sa incarce ce mai vrea el, account, messages or whatever.

 

nu m-am gandit mai departe de atat, pentru ca am vrut sa fie un simplu exemplu pt prietenul meu.

 

https://github.com/Armyw0w/PHPExampleProject

 

pareri/sugestii ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Clasa Vehicle si Account le-am facut la vrajeala, ca exemplu, oricum fiecare isi structureaza cum vrea sistemul de conturi sau alte sisteme.

Iar la variabila $size iese 0, am verificat mai devreme, ideea era ca nu-mi placea sa-mi scot datele din explode, ieseau date nule, il trec prin acel filtru $this->clean_data ( $url );  si imi ies datele frumos.

 

in general cand incep sa fac ceva, merg pe principiul ca acel ceva ramane al meu si nimeni n-ar trebuii sa se uite in el, probabil o sa ma acomodez greu cu ideea ca in viitor trebuie sa fac ceva incat sa fie placut ochiului, dar totusi iti multumesc pt link, am vazut niste chestii care chiar imi trebuia.

multumesc si de sfatul cu unset.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...