Jump to content
B1Ll

salutare tuturor,vreti sa va distrati un pic?!

Recommended Posts

deci cum suntem in sectiunea off-topic as avea si eu o propunere si anume:am incercat de mai multe ori sa fac deface pe acest site si nu reusesc inca ..se pare ca nu este asa de vulnerabil pe cum credeam,da-ti si voi o >privire< daca doriti d o t s i s. com ps>inauntru se afla deja un tip care isi face de cap...face pe adminul lol si imi cer scuze la mod daca am gresit cu ceva in legatura cu postul.

Link to comment
Share on other sites

Haha ... o fi si greu tare .... :lol: eu zic sa o lasati balta cu DotSIS-ul ... omul se chinuie sa adune 600k de utilizatori si voi vreti sa va faceti de cap cu situl...credeti ca sunteti mai interesanti daca scrie acolo CODEX was here sau postand linkuri de surveys? Eu cred ca NU ! ... nu va suparati pe mine dar asta e adevarul ! Multumesc! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Haha ... o fi si greu tare .... :lol: eu zic sa o lasati balta cu DotSIS-ul ... omul se chinuie sa adune 600k de utilizatori si voi vreti sa va faceti de cap cu situl...credeti ca sunteti mai interesanti daca scrie acolo CODEX was here sau postand linkuri de surveys? Eu cred ca NU ! ... nu va suparati pe mine dar asta e adevarul ! Multumesc! :wink:

cine si`a facut de cap? ce am facut eu sau codex a fost doar un mesaj de avertisment exact ce ai scris si tu , nush cum a scapat de deface site`ul ;) nu ma refer la noi ma refer la altii :) daca faceam deface atuncea puteai sa zici ca ne facem de cap cu site`ul etc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...