Jump to content
ben20

Backdoor

Recommended Posts

Salut, exista vreun program gen prorat dar sa fie pus undeva in D: si decate ori deschide calc sa-mi deschida de exemplu acel port pentru prorat stiu ma indoiesc ca exista dar cine stie ca asa daca da format sau eu stiu ce nu am facut nimica

ai putea face un key in registri ca sa iti ruleze la start up un server:) sau ce program vrei tu

Link to comment
Share on other sites

Salut, exista vreun program gen prorat dar sa fie pus undeva in D: si decate ori deschide calc sa-mi deschida de exemplu acel port pentru prorat stiu ma indoiesc ca exista dar cine stie ca asa daca da format sau eu stiu ce nu am facut nimica

ai putea face un key in registri ca sa iti ruleze la start up un server:) sau ce program vrei tu

de acord cu tine..ar putea face asa ceva dar daca da format la c numai exista cheia in registri :) ... ben20 poti face asa

faci un fisier autorun.inf poti citi mai multe despre asta aici http://autorun.moonvalley.com/autoruninf.htm , vei pune sa execute in acest fisier tot ce vrei tu , schimbi atributele fisierelor , le faci de tip hidden si system file, si gata ... ca sa fie si mai elegant poti face toate astea intr-o self extracting archive..cand vei executa acea arhiva se vor copia toate fisierele unde vrei si cum vrei.. in acest fel chiar daca formatezi partitia unde se afla sistemul de operare cand a intrat omu in celelalte partitii gata s-a terminat joaca..backdoorul se instaleaza din nou ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...