Jump to content
Guest Nemessis

Nu imi mai trimiteti mesaje private

Recommended Posts

Guest Nemessis

Nu le citesc. Uit de ele, nu imi place sa intru in rubrica de mesagerie privata si ce ma intrebati pe mine in privat va pot raspunde si ceilalti useri foarte usor. Nu e vorba de fitze si basini, e vorba ca nu le voi citi vreodata si pierdeti timpul de pomana scriindu-mi.

kisses :)

Link to comment
Share on other sites

Nu le citesc. Uit de ele, nu imi place sa intru in rubrica de mesagerie privata si ce ma intrebati pe mine in privat va pot raspunde si ceilalti useri foarte usor. Nu e vorba de fitze si basini, e vorba ca nu le voi citi vreodata si pierdeti timpul de pomana scriindu-mi.

kisses :)

Atunci pune email pentru cei care nu vor sa intrebe ci sa sugereze lucruri care nu pot fi publice :P

Edited by noidee
Link to comment
Share on other sites

^ Without practice one cannot prove. Without proof one cannot be trusted. Without trust one cannot be respected.

Cam asa sta treaba in trei propozitii simple. Daca Nemessis are incredere in voi, atunci puteti vorbi cu el in privat.

daca fac ceva public inseamna ca poate fi public. Simplu ca buna ziua.

Si daca ceva nu este facut public, atunci nu este pentru "your average Joe Skiddie".

Unele informatii sunt periculoase. Si nu pot fi comunicate unor persoane care nu stiu cu ce se mananca. E ca si cum ai da un M16 unui cimpanzeu :-P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...