Jump to content
Guest Nemessis

Xss permanent in hi5

Recommended Posts

Guest Nemessis

Ca sa vezi ce apare brusc pe site-urile de labari:

Cuplu bisexual facem show GRATIS la webcam. Ne puteti gasi la id-ul imobiasi sau kgb_112. Daca nu suntem pe mess puteti sa ne sunati sau sa ne dati beep indiferent de ora la nr 0770763237 sau la 0754307576. Sunam noi inapoi.

sau pe forumurile de jocuri browser based

As avea si eu nevoie de ajutor pt a intelege mai bine jocul. Daca are cineva bunavointa sa imi dea un beep la nr 0770763237 sau la 0754307576 ca e posibil sa raman fara baterie la primul. Va sun eu inapoi ca sa imi explicati 2-3 chestii. A incercat un prieten sa ma invete pe mess dar e mai simplu sa vb la tel decat sa imi scrie cineva ceva:P Eu de-abia m-am trezit si o sa fiu treaza pana diseara deci nu e nici un deranj daca ma sunati acum.

Eu zic ca e cazul sa iti schimbi numarul de telefon. Maine il pun si pe asta 0749909000 ca sa fiu sigur ca le am pe toate. Distractie placuta cu labagii pe messenger. O sa pun toate id-urile pe care le folosesti pe site-uri de labagii. Adica kgb_112, imobiasi, asuromb si rawdesign.iasi. Mie imi ia 5 minute, tu trebuie sa iti muti lista de contacte pe alt id. Iar daca stai sa postezi pe forum injuraturi, mi se rupe mie pula de existenta ta. Tine-o tot asa si ma distrez si mai mult cu tine. Vezi ca o sugi cu cine nu trebuie Aditza.

P.S. - cine e Andreea Mihaela?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...