Jump to content
jicu

forex

Recommended Posts

dragii mosului treaba sta cam asa: am inceput sa ma joc cu forexu de cateva zile si pana acum am castigat 100 lei jucand babeste.de obicei cumpar obligatiuni ieftine sau care sunt in picaj iar cand vad ca incep sa se redreseze le vand.am cautat pe net tot felul de "ponturi" si de metode dar nu am gasit decat posturi facute pentru trafic.nu vreau sa ma imbogatesc din forex dar astept cateva trick-uri, orice care sa ma ajute sa imi fac o idee mai buna despre cum merge treaba.

Link to comment
Share on other sites

dragii mosului treaba sta cam asa: am inceput sa ma joc cu forexu de cateva zile si pana acum am castigat 100 lei jucand babeste...bla... bla bla ...

Da, sigur ca da ! Marmota ce zicea ??? :D

PS: Cat castigi daca ii mai inscrii si pe altii in forexu asta avandu-te pe tine ca si referer , ca doar nu vrei sa credem ca tocmai acuma pe timp de criza ai castigat tu la forex ? :D Poate ne zici si cat ai bagat ? (minim e 2000 Euro parca ) daca ai bagat 2000 de euroi si ai scos numai 100 ron atunci esti tare ! :D Tine-o tot asa ! :D

Link to comment
Share on other sites

Krislere, nu cred ca stii ce e forex-ul

Stiu ce e forexul, s-ar putea sa nu existe faza cu referalii insa sa stii ca tot nu cred ce zice jicu si asta in primu rand ca trebuie sa incepi cu bani muli 2000 Euro sau cam asa , in al doilea rand tu nu vezi ca asa cum zice el pare o chestie numai sa te atraga : "dragii mosului", "am castigat fara prea mult efort (babeste)" si asta numai in "cateva zile" ?

Asta suna mai mult a reclama sau mai bine zis actiune de atragere in afacerea asta, exact asa fac si tipii aia cu "castiga bani pe net" : una doua cm vad un forum cu un topic depsre asta imediat vin si ei sa ne zica ce bine si usor se pot face banii.

Credeti ce vreti, eu unu nu cred.

"de obicei cumpar obligatiuni ieftine sau care sunt in picaj iar cand vad ca incep sa se redreseze le vand"

Asta e o fraza pe care o gasesti si pe situl lor oficial daca nu ma insel, chiar si pe alte froumuri.

Voi chiar credeti ca unu care isi baga 2000 de euro sta asa si freaca menta fara sa citeasca si sa se intereseze bine de tot inainte de a baga acei bani ???

jicu nu prea se pare ca a facut asta:

1. Acum, dupa ce a investit banetu' vine la noi cu vrajeala cum ca a castigat dar nu zice asta fatis ci ne zice ca cica ar vrea niste carti/informatie sa vada despre ce e vorba.

2. Cand bagi atatia bani acolo 2000 de euro sau mai mult, ai chef de jucat "babeste" ?

btw, mai e un topic despre forex pe forumul asta deschis chiar de mine. Vedeti acolo "pareri"...

Link to comment
Share on other sites

37573647.jpg

da atunci mai multe detalii:

1. cat trebuie sa bagi ? cu cat trebuie sa incepi ?

2.Daca trebuie sa bagi 2000 euro asa cum ziceam eu, esti obligat sa cumperi de ei sau ii poti tine si "in casa' cum ar veni si sa cumperi actiuni numai cand ai chef ?

3.ce actiuni ai cumparat : la ce firma si de cati bani ?

4.Dupa cat timp le-ai vandut ?

5. Poate ma ajuti si pe mine cu ce cer eu acolo:

http://rstcenter.com/forum/22099-care-imi-descarca-si-mie-astea.rst

6. Cum de ai intrat in asta? ai auzit de undeva ? te-a sfatuit careva ?

7. Cresc si scad rapid actiunile? Te intreb ptr. ca daca as investi si eu in asta as vrea sa stiu daca trebuie sa stau numai cu ochii in pc si cu sufletu' la gura sau pot sa imi iau si eu o pauza de cateva zile ?

Multumesc !

Raspunde te rog la fiecare intrebare pe care ti-am zis-o !

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...