Jump to content
paxnWo

care se joaca cu ciutacu ?

Recommended Posts

Ciutacu: – Tarane, m-a sunat hacker-ul care mi-a spart conturile. Zice sa ma intalnesc cu el sa negociem. Ce parere ai?:-/

Badea: – Zi-i ca esti de acord. Vin si eu cu niste baieti. Ii dam dauna totala!

Ciutacu: – Eu ma gandeam sa ma duc la Politie …

Badea: – Ba, esti prost? Cum sa te duci la Politie? Ori suntem golani, ori nu mai suntem!

Ciutacu: – Si daca vine si el cu niste gorile?:-|

Badea: le-o tragem! Ii umilim. Ma antrenez intens: cu Sebe, cu Mosu, cu Oreste, Escrima, spagatul pe 2 scaune … Numai eu bat vreo 20!

Ciutacu: – Pai si crezi ca ei nu se antreneaza?

Badea: – bai, am primit acum mesaj de la Sorin, Perversul de pe Targu Ocna. vine si el! Ii mancam cu fulgi cu tot! ii radem!

Ciutacu: da, cu Sorin o sa aiba probleme mari. Daca o sa-l aposteze cu o bata si o sa-i dea sa-l juleasca, ii distruge! Doar stii cat s-a chinuit el sa-si faca antebratul si ei i-a dat de l-a julit!

Badea: o sa le dea niste perverse ca pe Targu Ocna de o sa le deshida partea aia a capului de sus din dreapta. sa curga sangele!

Ciutacu: m-a mai amenintat ca difuzeaza niste materiale cu mine cum fac sex salbatic, pana la infinit!:D

Badea is typing...

Badea: nebunaticule! cu cine, cu Nikita? o sun acuma! Sa vezi ce le-o da si asta!:)]

Ciutacu: – tarane, vezi ca iar te acuza astia de violenta si ne amendeaza CNA-ul!

Badea: stai ma linistit! am glumit! Ho ho ho! le zicem doar ca nu e frumos ce au facut si ii rugam ca pe viitor sa se abtina de la astfel de fapte care nu sunt deontologice, cetatenesti, sunt reprobabile … :)

ce-mi plac glumele mele, domnule!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...