Jump to content
alex_cismas

Cel mai tare...

Recommended Posts

Eu obi?nuiam s? joc RuneScape. Un joc foarte frumos, dar devine plictisitor o dat? ce ai terminat toate questurile gratuite. (Dup? aia po?i pl?ti $ 5 pe lun?, dar nu obligat).

Dac? nu ai calculator puternic î?i va sacada. (Din moment ce e java).

P.S. : To?i românii din RuneScape sunt scammeri :)

Link to comment
Share on other sites

totul tine de preferinte

dupa mine wow.. e doar o panarama mult mediatizata si cam atat, aion e cam lafel cu l2 doar ca are flying combat... in rest e aproape acelasi joc, pe Rift l am testat in toate stagiile beta si nu mi se pare ceva care sa atraga, are cateva chestii noi dar sincer nu cred ca se merita sa platesti pentru el, cum nu cred ca se merita sa platesti ptr vreun mmo in 2011 cand sunt atatea pe care le poti juca gratis...

din ce am testat anul asta si care sunt gratis iti pot sugera urmatoarele

online

(open pvp lvl40+, fara clase fixe sau limite)

( maestia online )

YouTube - ?Prius Online Gameplay Trailer [Preview]?? ( prius online )

(ARGO online - hybrid mmo/tps)

( kabod online )18+

si inca 2a care or sa apara in curand ar fi Scarlet Legacy si Dragona

spor la joaca

Link to comment
Share on other sites

Tot WoW ramane cel mai jucat joc din lume, deci ala e si cel mai tare mmorpg.

daca toti idiotii isi tin parolele pe desktop intr-un notepad asta ar insemna ca toata lumea trebuie sa faca acelasi lucru? cum am zis chestiile astea tin de preferinte... gusturi, gameplay style.

Link to comment
Share on other sites

@SnaK3, nici ce ai propus tu nu e prea atractiv, pana acum un an am trecut prin vreo 30 de mmo-uri iar pe genul fantasy/sci-fi am ramas impresionat numai de megaten, (un mmo care are la baza lupta impreuna cu sumonatul vs mobs, sute de sumonati, abilitate de ai fuziona si creea cum ii vrei tu, se bazeaza mai multe decat alte mmouri pe tactica daca mergi singur vs mobs de levele mari) si granado espada/sword of the new world unde controlezi de odata un team de 3 personaje, creaturile se spawneaza foarte rapid deci il joci sub o constanta presiune sau in timp ce iti faci drum printre ei fugind, foarte dinamic si atmosferic, not your tipical mmo, in rest...cam toate se aseamana in proportie de 80% minim

Link to comment
Share on other sites

@SnaK3, nici ce ai propus tu nu e prea atractiv, pana acum un an am trecut prin vreo 30 de mmo-uri iar pe genul fantasy/sci-fi am ramas impresionat numai de megaten, (un mmo care are la baza lupta impreuna cu sumonatul vs mobs, sute de sumonati, abilitate de ai fuziona si creea cum ii vrei tu, se bazeaza mai multe decat alte mmouri pe tactica daca mergi singur vs mobs de levele mari) si granado espada/sword of the new world unde controlezi de odata un team de 3 personaje, creaturile se spawneaza foarte rapid deci il joci sub o constanta presiune sau in timp ce iti faci drum printre ei fugind, foarte dinamic si atmosferic, not your tipical mmo, in rest...cam toate se aseamana in proportie de 80% minim

megaten... i am facut facut beta multi ani in urma si nu cred ca toata lumea se poate adapta graficii sau cel putin interfetei, ca si gameplay lasa de dorit pana la un anumit nivel, are endgame bun dar pana acolo... e lunga a lu vasile ;)) cand vine de sword of the new world aka granado espada, se merita ai dreptate... dar nu poti compara in vecii vecilor SoTnW cu Megaten.... e ca si cum ai compara WoW cu Runescape... oricum mai sunt si altele de genul ala cu multicharcontrol/minions, cel putin cat am testat sau chiar jucat SoTnW nu am gasit decat un singur Roman :)) si ala era cu mine in UnForgiven

pe fantasy/sci-fi daca incerci ARGO sigur o sa ti placa, mai ales ca e hybrid

oricum cand e vorba de mmos in general iti trebuie o lista prea mare, nu cred ca poti juca acelasi joc pentru prea mult timp ca o sa apara altul.. mult mai bun

Edited by SnaK3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...