Jump to content
ytwrecords

Inchiriez un hacker !

Recommended Posts

Salut RST !

Cei care ma cunosc stiu ca sunt un youtube freak, de aceea ma intereseaza segmentul "video traffic" .

Am nevoie de ajutorul unui hacker priceput care sa gaseasca vulnerabilitati la un website. Este vorba despre site-ul Joe Monster.org - Probably The Best Page In The Universe Problema e urmatoarea, site-ul este in limba poloneza iar varianta english nu traduce prea mult. Eu ma descurc cat de cat cu google translator. De ce ma intereseaza acest site ? Videoclipurile care ajung pe pe pagina principala merg viral. Comunitatea asta are peste 500000 de membri activi care voteaza videoclipurile cele mai bune, amuzante.

In momentul in care dau submit la un video acesta este verificat de moderatori si daca e continut bun e lasat in waiting queue. In waiting queue este votat de membri si videoclipurile cele mai votate ajung pe homepage.

Eu am nevoie sa gasiti vulnerabilitati : Sa se poate face mass voting ori sa gasiti o optiune sa fac conturi in masa fara a plati. * Pentru a iti face un cont pe site trebuie sa platesti ori prin paypal or prin transfer bancar etc.

Daca este prea complicata treaba, atunci am o alta alternativa : Site-ul reddit: the front page of the internet este deasemenea un lansator de videoclipuri virale. Gasiti si aici o vulnerabilitate in sistemul de votare si avem un deal. Am incercat cu conturi multiple sa votez dar daca contentul nu e pe placul altora imi iau downvote si nu fac mare branza. Aici ar fi chiar nevoie de mass voting ca sa reusesti ceva.

Daca cunoastesti alte site-uri cu trafic urias pe care se pot embeda videoclipuri si au vulnerabilitati, nu ezitati sa ma contactati (pm).

Bugetul meu este redus, dar daca reusiti ceva concret, ma golesc de buzunare pana la $50 , mai mult nu ca nu e de unde.

Contactati-ma in pm pentru mai multe detalii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...