Jump to content
qbert

[PHP]mail() sp4m toolz

Recommended Posts

“mail() sp4m toolz” este un script php, creat pentru manevrarea si trimiterea de email-uri folosind functia mail().Initial am vrut sa includ si trimitere via remote smtp,dar neavand smtp-uri pe care sa testez,am renuntat,si pana la urma,sunt destule softuri care fac asta.Ce optiuni are acest program:

*Mass mailer

*Mail spoofer

*Mail bomber

*Mail crawler

*Junk emails remover

Inainte de a incepe lucrul cu email-urile,trebuie sa mentionezi unde se afla lista cu care vei lucra.Mailurile trebuie sa fie separate de un newline.

mail-sp4m-sender.png

Daca vrei sa folosesti mai spooferul sau mail bomberul,selecteaza o lista de mailuri fictiva.

ATENTIE: Acest program a fost conceput doar pentru uz legal(ex:trimitere de newstellere),nu pentru trimitere de email-uri spam!Oricine va folosi programul in scopuri ilegale isi asuma raspunderea si consecintele pentru faptele sale.

mail-spam-php.png

PS:Nu radeti de skillurile mele de desinger:)

mail-sp4m-toolz.png

: http://pastebin.com/FL58iZ7S
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Imi da niste errori ca nu am selectat lista cu mailuri gen Asta .

Apoi dupa ce scap de ele imi da Asta .

Unde gresesc?

Esti un mare idiot.

------------------

Felicitari qbert !

Ai mai putea adauga pentru Mass Mailer un chenar pentru test mail (inainte de a trimite listei), iar un chenar pentru atunci cand se termina lista de trimis.

Inca odata, felicitari :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...