Jump to content
Guest

Bine v-am gasit

Recommended Posts

(Pre)Nume real : Robert

Nume: Daly

Varsta : 14 (nu am mintea de 14 sau nu sunt un "copil ratat de 14 ani cum sunt mutli) deci va rog nu suferiti de varsta!

Oras: Baia Mare

Deci multi de aici care jucati CS si HNS sau ati jucat Cs pe PlayZeek ma cunoasteti.

Nu cunosc nici un limbaj de programare dar o sa incerc sa invat pentru ca m-am lasat de CS si vreau incet , incet sa ma apuc de programare (VB pentru inceput)

Deci bine v-am gasit !

Edited by DaLy
Link to comment
Share on other sites

(Pre)Nume real : Robert

Nume: Daly

Varsta : 14 (nu am mintea de 14 sau nu sunt un "copil ratat de 14 ani cum sunt mutli) deci va rog nu suferiti de varsta!

Oras: Baia Mare

Deci multi de aici care jucati CS si HNS sau ati jucat Cs pe PlayZeek ma cunoasteti.

Nu cunosc nici un limbaj de programare dar o sa incerc sa invat pentru ca m-am lasat de CS si vreau incet , incet sa ma apuc de programare (VB pentru inceput)

Deci bine v-am gasit !

Ba da ce "semnatura" ai frate=). 14 ani , habar nu ai pe ce planeta esti da tu ai "hacked". Date-n doamna.... ca esti tare =)

Link to comment
Share on other sites

Ba da ce "semnatura" ai frate=). 14 ani , habar nu ai pe ce planeta esti da tu ai "hacked". Date-n doamna.... ca esti tare =)

BAN !

motiv: http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=1305972 ( regula 26. )

Usor usor revine iar perioada in care userii se gandeau de 2 ori inainte sa dea submit.

Va invit cu multa placere pe cei banati sa va faceti alte conturi pe care le pot bana iar!

- imi ia mai putin timp sa dau un ban decat va ia voua sa faceti un cont.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...