Jump to content
PhySixCs

Salutare Tuturor !

Recommended Posts

Salut si bine v`am gasit :P. Ma bucur ca am dat totusi de un forum abordand oarecum interesele mele , si din cat am rasfoit pana acum prin topicuri si citind posturile voastre , am observat ca e un forum decent care merita laudat impreuna cu staff`ul !

Eu sunt Alin , sunt din Tulcea si am 20 de ani [ maine schimb prefixul ] :P . Cu toate ca mi`a placut calculatorul inca de prima data cand am interactionat cu el , inca nu sunt in stare sa ii cunosc adevaratele forte pe care le poseda. Am urmat un liceu nu tocmai stralucit dar cu profil de mate-info . Bineinteles ca la orele de informatica mai mult de FIFA , CS si Facebook , burnbuddy etc , nu prea aveam ce face. In fine , ideea este ca nu avea ce sa`mi ramana in cap. Asa ca C++ , Visual au fost doar pe programa scolara .

Faptul ca am picat bacul , mi`a oferit oportunitatea de a deschide un pic ochii si de a`mi da seama ca totusi scoala a fost facuta pentru a invata si nu pentru ce faceam eu :). Acum sunt probabil un pic mai constient si vreau sa invat pentru a merge mai departe. Urmatorul lucru pe care vreau sa`l fac este sa urmez o facultate de Informatica, asa ca am pus un pic mana pe Gogu si pe niste manuale si in timpul meu liber am inceput sa studiez HTML si C++ si ca optional Photoshop. Asta doar pentru inceput .

Deci ce`am vrut sa evidentiez este ca practic sunt 0 la ceea ce inseamna capitolul Informatica.

Asa ca probabil si chiar sunt 100% sigur ca in afara de posturi in acest topic nu voi avea curand. Tot ce vreau sa stiti este ca mai aveti un follower aici , si ca voi sta in umbra si voi citi mai tot ce faceti aici :) si in acelasi timp sa va apreciez munca pe care o depuneti si sa va admir pentru cunostintele voastre. Puteti posta aici si niste sugestii cu ce as putea face mai departe / ce as putea incepe sa studiez / si niste materiale pe care voi la randul vostru le`ati folosit la inceput !

Eu va urez o zi buna si spor la , ce faceati inainte sa cititi acest post :P

Cius !

Edited by PhySixCs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...