Jump to content
sleeky

Intrebare

Recommended Posts

salut , poate a mai postat cineva dar am si eu o curiozitate , am vazut o gramada de stiri cu arestarea lui tinkode , din cate am inteles acum 2 sapt a fost ridicat de DIICOT .am cautat pe net si am gasit o varietate de stiri.acum intrebarea mea este daca el chiar a fost arestat sau e persoana gresita?intreb indca stiu ca mai frecventa si pe aici..

Link to comment
Share on other sites

Raspuns.

A fost arestat careva, su poate nu ,sau poate ai dreptate dar exista probabilitatea sa ma insel sau poate am dreptate oricum nu sunt sigur dar probabil cine stie as zice ca da dar tot nu sunt convins si totusi cred ca da dar nu imi mai aduc aminte bine , sincer sa fiu o probabilitate exista sau poate vreau doar sa spun ca da si in acelasi timp nu ar fi asa ,Tocmai m-am incurcat nu sunt sigur ce anume vroiam sa scriu de la bun inceput.

Oricum iti dau trei raspunsuri , alege tu unul

DA ,NU , DANU, NUDA sau poate am gresit si aici nu imi aduc aminte bine cum se scrie , stii uneori am goluri de aer dar sunt sigur ca ti-am satisfacut curiozitatea si totusi daca nu te convinge raspunsul meu care cred ca e destul de clar poti sa te imbraci si sa faci intrebari la sectia de politie.Sper sa iti fi fost de folos , cred de fapt nu sunt sigur de ce am scris mai sus.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

A fost arestat careva, su poate nu ,sau poate ai dreptate dar exista probabilitatea sa ma insel sau poate am dreptate oricum nu sunt sigur dar probabil cine stie as zice ca da dar tot nu sunt convins si totusi cred ca da dar nu imi mai aduc aminte bine , sincer sa fiu o probabilitate exista sau poate vreau doar sa spun ca da si in acelasi timp nu ar fi asa ,Tocmai m-am incurcat nu sunt sigur ce anume vroiam sa scriu de la bun inceput.

Oricum iti dau trei raspunsuri , alege tu unul

DA ,NU , DANU, NUDA sau poate am gresit si aici nu imi aduc aminte bine cum se scrie , stii uneori am goluri de aer dar sunt sigur ca ti-am satisfacut curiozitatea si totusi daca nu te convinge raspunsul meu care cred ca e destul de clar poti sa te imbraci si sa faci intrebari la sectia de politie.Sper sa iti fi fost de folos , cred de fapt nu sunt sigut de ce am scris mai sus.

What the hell! dupa cateva joainte am citit ^ si credeam ca sunt dus cu capu =))))

A lasat cineva pe aici un link cu procesul lui tk pe internet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...