Jump to content
_PULSE_

cont nou

Recommended Posts

O persoana de pe acest forum avea dreptate ..trebuie sa ti se baneze contu odata sau de 2 ori ca sa sti cum merge treaba pe aici..

Nu sunt atat de nou dar sunt la inceput, varsta frageda si multe vise..

Sper sa raman cel putin pana la 30-40 de ani cu voi si sa invat tot ce prind de la voi..

Asa ca daca o sa vedeti un noob care se baga in seama pe aici si se tine dupa voi cu topicuri tampite rog putina rabdare ..toate cele bune

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Ce pot spune, welcome :)

Am citit introducerea ta, si imi aduc aminte de niste chestii din trecut care s-au intamplat aici, pe rst.

Intradevar, anumiti moderatori chiar exagereaza, dar marea majoritate de obicei au dreptate, si sanctioneaza anumiti useri pe buna dreptate.

Eu spun ca atat timp cat tu iti vezi de treaba ta, ignori provocarile altora, si dovedesti ca ai un rost, lumea te va privi altfel..

Dar repet, din pacate, anumiti oameni muncesc sa ajunga cineva aici pe rst, sa isi demonstreze talentele si pasiunile, si altii le strica visele printr-un singur click, banandule toata munca.

Pentru multi, conteaza doar posturile.. dar pentru mine, nu conteaza deloc posturile.

Eu zic ca degeaba unu are 2,000 posturi, cand 99 % din ele sunt BULLSHIT.. eu zic ca ar trebui mai mult apreciati userii care INCEARCA sa aduca RST-ului faima prin as-i publica propriile "reusite".

Anyway, ai grija de tine si pune burta pe carte ( nu tutoriale, nu aberatii spuse de altii ... ).

Cu bine,

Dark.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...