Jump to content
dxbut

Cumpăr LR

Recommended Posts

Nu exista cacaturi din astea.

Du-te in plm ca esti mare scammer fraiere!

Sincer acum baieti, nu cred ca faptul ca vinde suma pe jumate din valoare inseamna ca e tepar. Eu fac vouchere de Amazon de 20-30-40-50 lire bucata, si le vand pe jumatate din valoarea lirelor, in viata reala evident. ;) Oricui i-ar conveni sa dea jumatate din suma sa-si ia produse de pe Amazon la juma' de pret... analog si cu restul...

Link to comment
Share on other sites

Sincer acum baieti, nu cred ca faptul ca vinde suma pe jumate din valoare inseamna ca e tepar. Eu fac vouchere de Amazon de 20-30-40-50 lire bucata, si le vand pe jumatate din valoarea lirelor, in viata reala evident. ;) Oricui i-ar conveni sa dea jumatate din suma sa-si ia produse de pe Amazon la juma' de pret... analog si cu restul...

te contrazic, e chiar mare tepar...si nu poti compara ce incearca sa vinda el cu voucherele.

nu stiu cat lucrezi tu cu LR, e posibil sa nu stii cum stau treburile, ar fi un pic de explicat de ce si cum ...si nu are rost.

pe scurt: Liberty Reserve este o e-curency ireversibila , nu este ca PP unde poti face claim sau ca WM sa aiba arbitrage, odata trimisi s-au dus ....daca ai bani in LR este echivalent cu a avea practic banii aceia in buzunar, trebuie doar sa ii schimbi la un exchanger LR -> WU ( orice nume ) si sunt ai tai. E ca si cum ai vinde banii tai din buzunar pe jumatate din valoarea lor.Crezi ca cineva ar face asa ceva? Scuza ca "nu vreau sa ma complic , prefer sa ii vand asa..blah blah" e puerila si nu tine.

Ce incerca el sa faca e un scam tipic nigerian, probabil l-a vazut pe undeva si isi incearca si el norocul aici, doar-doar prinde vreun noob.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...