Jump to content
gigimirk

cumpar rooturi de scan

Recommended Posts

Guest Kovalski

=))) ce ma??????????????

si ma-ta stie ca a crescut un nesimtit mincinos?

Culea Euuuu:

Culea Euuuu: <ding>

Culea Euuuu: esti ?

ps axl: da

Culea Euuuu: * Now talking in #Reteaua

* Topic is 'Manager has failed to login, a vote for a new mgr will be held. Level 400+ ops ( email intoit@undernet.org & put #channelname in subject for instructions )'

* Set by RomHack on Sun Apr 22 20:03:12

Culea Euuuu: zii pass

Culea Euuuu:

Culea Euuuu: k se duce pe pula

si parola o avea style si mai loga el userul ca sa nu expire da vad ca nici el nu a mai intrat de multa vreme.

de doua zile zici a? =))

si ce anume vrei sa iti explic ca veneth0 este prima interfata de retea la serverul respectiv doar ca nu se numeste eth0 si se numeste veneth0 ce lamuriri vrei mai multe?

oricum, cum ti-am spus si mai devreme, esti prost si nu meriti atentie.

nu mai face troll ca nu iti mai raspund la aberatiile de mesaje care le scrii doar pentru a iti mari numarul de posturi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

:| tu esti chiar retardat, m-am logat ca sa nu expire userul, si sa vad ce parola e la user ca nu mai stiam. nu trebuie sa iti dau explicatii.

si te invit sa te duci cu 280 km/h in curba.

LE: rog un moderator sa inchida mizeria asta de topic.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Hai ma incetati ce certurile astea de 2 lei si jignirile ca nu au rostu'....cand e caterinca e caterinca dar respectati va intre voi in pwla mea ca nu traiti in jungla daca vreti sa fiti respectati gaditi ca niste kinderi ...

P.S. nu va mai dati aere de jmeker ca nu sunteti.

hai ...un /CLOSED

Nu coaie dar omul sufera grav, mai sus spune ca i-a dat userul altcuiva, acum ca a intrat el ... macar de recunostea.. dar asta e se pare ca e rusine sa recunoasca ca inca rupe mIRC-ul :))

Link to comment
Share on other sites

Nu coaie dar omul sufera grav, mai sus spune ca i-a dat userul altcuiva, acum ca a intrat el ... macar de recunostea.. dar asta e se pare ca e rusine sa recunoasca ca inca rupe mIRC-ul :))

Asta nu stiu dar si eu am mIrc tot timpu deschis...si fac chesti care le fac toti lammeri (buti,scan si alte balarii) dar asta nu inseamna ca atata am in cap.

Nu va mai certati ca pizdele...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
Nu coaie dar omul sufera grav, mai sus spune ca i-a dat userul altcuiva, acum ca a intrat el ... macar de recunostea.. dar asta e se pare ca e rusine sa recunoasca ca inca rupe mIRC-ul :))

ba tampitule, i-am dat userul lui style acum cativa ani si el se mai loga cu userul ala ca sa nu expire.

din cate am vazut style nu a mai intrat pe net si era pe cale sa expire userul.

culea mi-a zis sa ii dau parola ca expira.

m-am logat sa nu expire si sa vad care e parola ca nu mai stiam ce parola e la user.

i-am lasat userul si lui culea.

acum userul il au style si culea.

si e ultimul mesaj la care iti mai raspund.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...